Сваримося правильно

Немає таких жінок, які б не сварилися та вели себе як справжні леді постійно. Тому варто відзначити основні моменти грамотної сварки з мінімальними втратами.

 

pic-12Перший момент і найголовніше — не кидайтеся своїм телефоном, вам нема чого втрачати свої контакти через дурну поломку.

Другий момент — немає сенсу розкидати посуд. Його потім вам же і прибирати. Хочете зробити боляче? Намочіть ганчірку і кидайтеся нею, принаймні все обійдеться без травм і подальшого довготривалого і нудного прибирання.

Дамам нестриманим у надходженні адреналіну можна порекомендувати не бити тверді предмети на своєму шляху, це може серйозно травмувати кисть руки. Не варто також намагатися побити кривдника, це також безглуздо, плюс спровокує хвилю агресії у вашу сторону.

Взагалі, як кажуть буддисти — є сенс в мовчанні. Грамотна сварка — це тиск на свого опонента, якщо аргументів крім фізичного впливу у вас немає, то краще взагалі залишити при собі до того моменту поки ви самі не зумієте впоратися зі своїми почуттями, привести розум в порядок, та пояснити що змусило вас до сварки.

Якщо все ж бажання образити і зробити боляче дуже сильне і переважає до неможливого, можна опонента облити водою (температура повинна бути безпечною) або помити руки, що найкраще, бо миття рук знімає стрес і заспокоює.