Сухе і вологе гоління електробритвою

Вибір способу гоління та інструменту — для багатьох чоловіків питання вже вирішене. Кожен намагається користуватися методом, до якого звик. Однак з часом можуть з’явитися проблеми зі шкірою або стара бритва чи машинка може прийти в непридатність. Ось тоді і стає чоловік перед вибором, яку бритву вибрати і яке гоління краще: сухе або вологе.

Звичайно у кожного способу є свої переваги і недоліки. У цій статті ми розглянемо два види гоління електробритвою — сухе гоління і вологе.

 

dry

 

Сухе гоління

 

Сухе гоління електробритвою — це метод відомий вже давно. Він має на увазі під собою, що процес відбувається при повністю висушеній шкірі обличчя. Однак це зовсім не означає, що шкіру не потрібно підготувати до гоління.

Перед тим як приступити, необхідно ретельно очистити шкіру і розпарити її. Тоді процес гоління буде більш приємний, а роздратування на обличчі мінімальним. Непогано перед початком нанести на обличчя одеколон або лосьйон, особливо чоловікам з жирною шкірою. Після нанесення засобу, потрібно дати шкірі повністю висохнути.

Залежно від типу шкіри та особистих уподобань, можна вибрати електробритву з сіточкою або роторного типу. Остання рекомендується чоловікам без явних проблем зі шкірою.

 

wet

 

Вологе гоління

Чим відрізняється сухе гоління від вологого, так це тим, що перед початком гоління на шкіру наноситься спеціальна пінка або гель. Однак варто зазначити, що для вологого гоління потрібно придбати спеціальну електробритву.

Основні переваги вологого гоління:

• леза електробритви ковзають більш плавно, роблячи гоління безболісним;
• мінімізується ризик пошкодження верхніх шарів шкіри;
• швидкість гоління збільшується, як і його ефективність;
• голитися можна в процесі прийняття ванни або душу.

До того ж за такою бритвою догляд досить простий — просто промиваєте її під струменем води, і не потрібно ніяких щіточок.

Переваги та недоліки сухого і вологого способу

Кожен з перелічених видів гоління мають свої переваги і недоліки. Так, при вологому голінні процес проходить більш дбайливо, шкіра більш зволожена, тому ризик роздратування мінімальний, а ефективність вища.

Однак на відміну від електробритви з сухим голінням, вам обов’язково потрібна ванна і засіб для гоління. Так чоловікам, які часто бувають у відрядженнях або ведуть активний спосіб життя, може і не випаде така можливість.

Тому сухе або вологе гоління електробритвою вибрати, вирішувати вам.

Догляд за шкірою після гоління

Закінчивши процес гоління не забудьте продезінфікувати і зволожити шкіру. Особливо це стосується сухого гоління, так як такий спосіб пошкоджує верхні шари шкіри. Скористайтеся одеколоном, туалетною водою або лосьйоном. Потім нанесіть зволожуючий крем, який підходить вашому типу обличчя.

Потрібно відзначити, що не варто наносити жирні живильні креми відразу після гоління, вони можуть привести до закупорки пір і виникнення фолікуліту — запалення волосяного мішечка.