Суха і чутлива шкіра: як доглядати за нею влітку?

Шкіра відіграє істотну роль в нашому організмі. Її належне функціонування дуже важливе для нашого здоров’я. Крім того, якщо шкіра суха і чутлива, поганий догляд може швидко привести до серйозних проблем. Як доглядати за сухою шкірою, особливо в літню пору?

1-1-9Суха шкіра характеризується меншою кількістю сальних залоз і відсутністю захисного бар’єру. На сухій шкірі також можуть з’являтися прищі. Втрата достатньої вологості провокує уразливість до подразнення, алергічних реакцій і тріщин, збільшується ризик підхопити небезпечні віруси і бактерії. Проблема з сухою шкірою може бути вродженою недугою, але частіше це результат неправильного догляду або недбалості. Недостатній догляд за цим типом шкіри може призвести до втрати вологи і, як наслідок, до більш серйозних проблем, таких як стафілокок або імпетиго.

Часто ми проводимо літо на вулиці. У спекотні дні намагайтеся уникати місць з високою концентрацією забруднюючих речовин. В частинках повітря знаходиться пил і пари, які чинять негативний вплив на стан шкіри, особливо якщо вона чутлива і проблемна. Рівень вологості шкіри у людей, що живуть в найбільш забруднених районах, набагато нижчий, ніж у людей, які живуть в передмісті.

Уникайте занадто кондиціонованого повітря, приміщень з поганою вентиляцією, сигаретного диму тому, що чутлива шкіра, безумовно, це відчуває. Уникайте надмірного вживання алкоголю і куріння. Людям з проблемною шкірою слід обмежити погані звички до мінімуму.

Креми для сухої, чутливої ​​або проблемної шкіри повинні мати простий склад, збагачений активними інгредієнтами. Креми з активними частками поглинають воду і дають їй вчасно випаруватися, зберігаючи вологу до декількох годин. На додаток до цього, подібна косметика зволожує, чудово живить, пом’якшує і розгладжує шкіру, покращуючи її еластичність. В цілому, лікувальні креми доступні в аптеках. Крім того, важливо звернути увагу на свій раціон харчування і, якщо потрібно, відвідати дієтолога.