Супова дієта для схуднення

Найголовніше перед початком, будь-якої дієти бути морально до неї готовим. Адже дієта, це, перш за все стрес для організму і, звичайно ж, для психіки. Супова дієта для схуднення дещо відрізняється від інших. Не треба себе обмежувати в кількості їжі. Інше питання, що можна їсти під час такої дієти? І так, супова дієта складається, як би банально це не звучало, з супу.

180968994Суп складається з наступних інгредієнтів:

 

  • 10 л води;
  • 6 великих цибулин;
  • 2 зелених болгарських перця;
  • 2 великих помідори;
  • 1 маленький качан капусти;
  • 1 пучок селери;
  • щіпка солі, можна додати бульйонний кубик.

Супова дієта для схуднення не повинна тривати більше одного тижня. Найприємніше в цій дієті, що суп можна їсти в необмеженій кількості, особливо ця дієта сподобатися тим, хто не мислить і дня без першої страви. Їсти суп обов’язково без хліба.

У чому ж полягає сенс цієї дієти? Все абсолютно просто! Овочі, які входять в цей суп, при довгому варінні, втрачають всі свої поживні властивості, шлунок наповнений, організм відчуває почуття насичення. А кількість випитої води в період дієти сприяє виведенню з організму шлаків і токсинів. Виходить своєрідне, м’яке очищення кишечника. Головне воду в цей період вживати просту негазовану або у вигляді зеленого чаю. Результатом за тиждень такої дієти, буде мінус 4-5 кілограм.

Супова дієта для схуднення, пропонує і більш м’який варіант. Вона передбачена для тих, хто все ж не може різко відмовитися від інших продуктів харчування, і їсти один суп. Для таких людей навіть розроблено тижневе меню.

Перший день: обов’язково їмо суп, в кількості себе не обмежуємо, і різноманітні фрукти, окрім бананів, кавунів  і дині.

День другий: також їмо суп, і можна овочі. Головне не допускайте вживання бобових (горошок, квасоля, кукурудза). На вечерю можна спекти одну картоплину. Фрукти в цей день їсти не можна!

День третій: овочі та фрукти в будь-якій кількості. Не забуваємо про суп, його їмо обов’язково. А ось картоплю в цей день їсти не можна!

День четвертий: про суп не забуваємо! За день з’їдаємо три банана, запиваємо знежиреним молоком. На четвертий день, організм гостро потребує кальцію, вуглеводів і протеїну. Банани вводимо з тією метою, щоб знизити ризик зриву з дієти. Якнайбільше в цей день п’ємо води!

День п’ятий: їмо суп. За весь день дозволено з’їсти 0,5 кілограма білого м’яса з такою ж кількістю свіжих помідорів. Воду в цей день п’ємо не менше 6-8 склянок.

День шостий: мрія кожного хто сидить на суповий дієті. Нежирного м’яса з овочами їмо, скільки хочеться, тільки не перестарайтеся. І овочі в цей день, бажано зеленого кольору. Їмо суп та п’ємо воду.

Сьомий день: про супчик, як і раніше не забуваємо, їмо неочищений рис з овочами. Фрукти теж не забороняються. Якщо всі дні правильно виконувати умови дієти, втрата ваги вам гарантована! Не лякайтеся! Втрата зайвих кілограмів, від 5 — до 8,5 кг.