Суперфуд: правда і міфи

Суперфудами в наш час називаються продукти, які містять у своєму складі певні вітаміни і мінерали. Однак багато хто сумнівається чи насправді це так або ж це просто продуманий маркетинговий хід.

superfoods word in letterpress wood type surrounded by plastic scoops of healthy seeds and powders (chia, flax, hemp, pomegranate fruit powder, wheatgrass, whey protein, maca root) - top view

 

Суперфуди є натуральними дієтичними рослинними продуктами, які повинні лежати в основі правильного харчування. Вся користь від подібних продуктів має бути в тому, що в них є великий вміст вітамінів і мінералів. Якщо порівнювати суперфуди і БАДи, то слід зазначити, що суперфуди, це продукти тільки органічного походження.

 

Протягом тривалого часу вже багато народів вирощують суперфуди і дані продукти насправді прийнято вважати дарами природи. При вживанні в їжу таких продуктів щодня, людина зможе отримати головні речовини живильного характеру, а також зміцнити імунітет. Дуже часто суперфуди асоціюється з екзотикою і це дуже сильно приваблює людей. Дане помилкове судження постійно підкріплюється маркетологами нашого часу, які намагаються зробити більш популярними делікатеси. Якщо розбиратися, то слід зазначити, що аналогічні продукти бюджетного типу можливо відшукати фактично на будь-якому континенті.

 

Зовсім необов’язково звертатися до інтернету, щоб замовити, наприклад, ягоди асаї. Однак, наша малина з чорницею їм не поступаються ні на крок. Щоб поповнити запаси вітамінів групи B, потрібно вживати в їжу горіхи, а не намагатися купити знамениту спіруліну. Маркетологи намагаються промовчати про те, що племена з Африки і довгожителі з Азії їли певні ягоди, коріння і трави тільки з тієї причини, що у них просто відсутня інша їжа. Крім усього система травлення таких людей завжди намагалася підлаштуватися на генетичному рівні під такий незвичайний раціон, чого не скажеш про шлунки людей, які звикли до суто обробленої їжі. Абсолютно ні один вчений або ж дієтолог не може сказати, що екзотика добре засвоюватиметься і не стане викликати алергію.

 

Ціни на суперфуд дуже завищені тільки тому, що дані продукти ростуть в основному в далеких, а також важкодоступних місцях.