Супер реактивна дієта

Багато де можна прочитати, що немає простих дієт із запаморочливим результатом, а якщо і є, то напевно способи малоприємні. У чомусь всі ці забобони навіть є істинними, тим не менш, є деякі дієти, які вимивають з організму негативні ферменти і його оновлюють.

1461232032_qip-shot-screen-21.04.16-12-46-32На даний момент типів супер реактивних дієт при яких ви б скинули кілька кілограмів без особливих фізичних вправ не так багато, плюс жодна з них не гарантує стримування ваги постійно, і не бажана до використання на постійній основі. При цьому вони вважаються корисними для введення організму в шок, щоб він став самостійно прискорювати процеси метаболізму в організмі.

Дієта перша — кефірна

Варто розглянути саму нещадну триденну дієту, за час застосування якої можна скинути аж до п’яти кілограм, залежно від початкової швидкості роботи травлення. Сенс її полягає в споживанні тільки нежирного кефіру протягом трьох днів. При цьому заборонена будь-яка інша навіть і молочна їжа, не рекомендовані соки і газовані напої, і в принципі єдине, що може хоч якось розбавити раціон: вода, чай і кава. Кефіру ж можна випивати до двох літрів в день.

Дієта друга — селерова 

Селера не має надто приємного смаку, а для непідготовлених людей вона взагалі неприємна. Сенс ж дієти полягає в тому, щоб за допомогою селери викликати відразу до їжі, додаючи селеру у всю можливу їжу, а більш-менш калорійну їжу закушувати нею замість хліба.

Дієта третя — лимон-кориця

Сенс такої дієти полягає в тому, щоб вживати напої з цими інгредієнтами, при цьому бажано, щоб крім лимона і кориці в напоях нічого не було, і вживати такі типові чаї замість обіду і вечері. На сніданок можна все, що душа забажає. Особливо екстравагантні дами ще і з імбиром напої змішують.

Подібна дієта гарантовано очистить організм, а до вечора від нестачі енергії будуть навіть трохи трястися руки, тому все їстівне з холодильника потрібно прибрати до першого ж обіду.