Сумки: що потрібно знати при виборі аксесуара?

Сумка, як і гаманець, є головним аксесуаром жінки, який підкреслює її індивідуальність і гармонійно доповнює обраний образ. У гардеробі кожної представниці прекрасної статі завжди знайдеться кілька сумочок, різних за розміром, кольором і стилем. Без них просто неможливо обійтися. Нерідко черговий похід по магазинах закінчується придбанням ще одного такого виробу. Дуже часто ця покупка виходить за рамки сімейного бюджету. Але така жіноча натура. Туфель і сумочок ніколи багато не буває. І все ж вихід із ситуації є.

sumka-2Whoj0__original__Останнім часом широку популярність серед покупців набувають інтернет-магазини, асортимент в яких набагато більший, а ціни значно нижчі.

Мало хто знає, що цей аксесуар може не тільки прикрасити, але і підкреслити недоліки, якщо сумочка обрана неправильно. Щоб цього уникнути, потрібно запам’ятати кілька порад:

 

  • В першу чергу жіноча сумка повинна відповідати статурі. Тобто стрункі дівчата купують моделі округлої форми, а невисокі — прямокутної.
  • Перед придбанням потрібно визначитися, для чого потрібна сумка. Якщо для роботи і щоденного користування, то вибір слід зупинити на містких строгих моделях, а для вечірнього виходу найкраще взяти клатч.
  • Жінкам з об’ємним бюстом підходять великі сумки, у яких довгі ручки. Тоді увага людей автоматично переходить від великих грудей до ніг.
  • Вироби середнього розміру з невеликими ручками рекомендується купувати повним дамам. Їх сумка повинна бути на одному рівні з стегнами або талією.
  • Сумки, які носять на плечі, призначені для жінок з формою тіла, що нагадує грушу. Таким чином вони візуально збільшать верхню частину тіла.
  • Мініатюрні панянки повинні вибирати ридикюлі.
  • Модні моделі з середніми ручками, які дозволяють носити сумку через плече, підійдуть струнким дівчатам з красиви грудьми, оскільки будуть акцентувати увагу на декольте. Але категорично заборонено носити їх тим, у кого дуже пишний бюст або широкі плечі.
  • Будь-яка сумка завжди буде привертати увагу до тієї частини тіла, біля якої знаходиться. Це основне правило вибору. Тому, якщо потрібно заховати який-небудь недолік фігури, не слід акцентувати увагу модним аксесуаром в цій області.

Часом досить важко підібрати потрібну модель. Тому можна зайнятися пошуком на просторах інтернету. Сьогодні сумки пропонуються у великій різноманітності. Такий вибір задовольнить навіть найвимогливішу модницю.