Сумка чи рюкзак: що вибрати?

Сумка і рюкзак, вважаються двома, досить взаємозамінними речами. І у сумки, і у рюкзака існує чимало плюсів і мінусів. Дівчата, в основному, віддають перевагу сумкам, а чоловіки — рюкзакам. У цій статті ми розповімо вам, як зробити вибір між ними.

maxresdefault (3)Рюкзаки

Переваги рюкзаків від https://monoad.com.ua/odejda-i-aksessuaryi/ryukzaki-i-sumki/:

 

  • Деякі люди не люблять носити сумку, тому що руки виявляються зайнятими. При виборі рюкзака, руки повністю вільні, за рахунок цього носити його набагато зручніше.
  • Рюкзак досить практичний. Носити можна і на спині і в руках. У ньому поміститься набагато більше ваших речей, ніж у вашу повсякденну сумку.
  • Розподілення ваги. Це робить рюкзак набагато кориснішим для вашого здоров’я, і гарної постави. Існують навіть спеціальні рюкзаки, які розраховані на збереження здоров’я вашої спини, і на них, звичайно, варто звернути увагу.

Головні мінуси рюкзаків — в людних місцях, в натовпі, рюкзак може бути дуже незручним. Рюкзак складніше вибрати, адже обрана модель також може виявитися незручною, занадто великою, особливо для дівчат з довгим волоссям, яке буде постійно заплутуватися. Не менш важливий мінус для дівчат, — рюкзак не впишеться в будь-який ваш образ, з багатьма речами буде виглядати недоречно. Але для особливих випадків, завжди можна придбати окрему, маленьку сумочку, яка буде виглядати елегантно, та ідеально підійде до вашого образу.

Сумки

Переваги сумок:

 

  • Форми, моделі, види сумок бувають абсолютно різними. Кожна людина, вже точно зможе вибрати щось, що підходить під її стиль, та особисті переваги.
  • Сумки в багатьох ситуаціях виявляються набагато зручнішими. Їх можна носити на плечі, перекидати через плече, тримати в руці. З сумки можна легко і швидко дістати будь-яку річ.
  • Вона підійде навіть для офісу. Тому, сумку можна сміливо назвати універсальним варіантом, який підходить як для класичного образу, так і для неформальних прогулянок з друзями.

Єдине, якою б місткою не була ваша сумка, вона вселюдно не зрівняється з рюкзаком. Тому для таких подій, як, наприклад, далекі поїздки, краще віддати перевагу рюкзаку. У нього ви вже точно помістите всі необхідні вам речі. Але, основним, і найголовнішим мінусом, є загроза здоров’ю вашої спини, і красивій поставі. Тому, краще не накладати в сумку багато речей, роблячи її вагу більшою. А для дівчат, це часто буває проблематично, адже жіноча сумочка за замовчуванням містить в собі не мало потрібних, і навіть не потрібних речей.

У будь-якому випадку, вибір на сайте https://monoad.com.ua/ завжди залишається за покупцем, і приймати рішення про покупку, тільки вам. Спирайтеся лише на свої уподобання, і потреби. Але пам’ятайте, що і у сумки, і у рюкзака присутні свої мінуси, без них нікуди. І те, й інше добре підходить в певних ситуаціях. І максимально практичним буде придбання і класичної сумки, і місткого, зручного рюкзака.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам з вибором, і ви придбаєте те, що потрібно саме вам!