Сукня для повної фігури

Дуже похвальними якостями є повна відсутність будь-яких комплексів, а також любов до себе. Однак в такому випадку не треба показувати всім той факт, що у вас є зайві кілограми, особливо в тому випадку, коли їх легко приховати під добре підібраним одягом. Уміння правильно підібрати одяг є мистецтвом, а навчитися йому можна тільки маючи бажання. Одяг слід вибирати для себе, з урахуванням всіх недоліків фігури. Не слід гнатися за модою. 

2453_1324656085_7e286

Білизна

 
Головним моментом можна назвати білизну. Абсолютно будь-який одяг на жінці великих форм буде виглядати краще, якщо під низом буде надіта коригуюча білизна або колготки. Якщо коригуючу білизну підібрати вірно, то можна приховати недоліки і надати фігурі привабливості.

 
Кілька порад

 
Які ж моделі суконь найкраще вибирати повним жінкам? В даному моменті звертати свою увагу слід не тільки на крій, але також і на колір.

 

  • Сукні, які мають невеликий малюнок будуть краще виглядати, ніж ті варіанти, які мають великий малюнок.
  • Темні, а також холодні тони візуально зменшать фігуру, а ось світлі і теплі відтінки навпаки тільки збільшують.
  • Візуально приховати повноту зможуть застібки асиметричного типу або ж запонки, які будуть на себе відводити увагу.
  • Для повних будуть виграшним варіантом сукні з декількох шарів, пошиті з легкого шовку. Довжина повинна бути трохи нижче колін.
  • Також, слід зазначити, що відмінним варіантом послужить сукня,я ка буде мати прикраси спереду в районі талії. 

    Прикраси

 

До вибору подібних атрибутів жінкам великих форм варто відноситься особливо уважно. Намиста повинні бути тільки довгим, а ось самі намистини дрібними.

 

  • Найкраще брати шарф, який буде пов’язаний на шиї в романтичному стилі.
  • Мереживо на одязі протипоказане, так як має властивість надавати додатковий об’єм, однак оздоблення з мережива в асиметричному вигляді, наприклад, на блузці, додасть привабливості і шарму.
  • Не слід забувати, що найефективнішим методом для того, щоб відвернути увагу людей від тієї чи іншої частини фігури, є залучення уваги до іншої. Широкі рукава або ж досить глибоке декольте допоможуть зробити талію меншою.