Сучасний одяг для жінок і підлітків

З кожним роком більш помітною стає тенденція вікової та гендерної уніфікації — практично однакові моделі жіночого, чоловічого та підліткового одягу на всі випадки життя. В основному це стосується одягу «denim», «casual», «sport».

54Це обумовлено споживчими якостями, яким повинні відповідати повсякденні речі:

 

  • гігієнічність, гіпоалергенність — активний спосіб життя, турбота про здоров’я стають важливішими, ніж справлене на оточуючих враження;
  • практичність, зручність носіння — офісний варіант перетворюється у вечірній, якщо поміняти туфлі або додати яскраву помаду;
  • сполучуваність з іншими речами — еклектика, недбале змішання стилів, шифонові сукні з кедами;
  • актуальність, трендова відповідність — тим не менше, кожен сезон оновлюється асортимент, змінюється крій, додаються нові принти.

До того ж це пов’язано з тим, що жіночий силует стає більш підтягнутим, незграбним, і навіть сімейні жінки обирають підліткові, вільні моделі одягу. Особливо затребувані комплекти для прогулянок, пробіжок і фітнесу, для заміських поїздок. Окремо виділяється travel-сегмент, люди багато пересуваються і подорожують.

Головне, що речі повинні підкреслювати індивідуальність, але залишатися в рамках стриманої міської палітри. Тому одяг стає фоном для масивних, колоритних аксесуарів або для цікавої стрижки. Одні окуляри або годинник можуть коштувати дорожче, ніж решта вбрання, те ж саме відноситься до сумок і взуття.

Основні напрямки та споживчі бренди

Сучасний одяг втратив призначення соціального маркера, за яким визначають професійну або фінансову приналежність. Але як і раніше дуже цінується здатність правильно вибирати і компонувати речі, при цьому виділяючи особисті переваги. Тепер вжливо не просто копіювати модні образи, а й зберігати при цьому власний імідж і неповторні риси.

Якісний жіночий одяг доступний практично будь-якій споживчій категорії незалежно від віку і комплекції. Масове виробництво в Китаї і Таїланді давно забезпечує текстилем більшу частину європейського населення. Східноазійські бренди не тільки клонують відомі марки, але і володіють великим переліком власних торгових назв, які подобаються багатьом покупцям.