Сучасні та ефективні методи лікування варикозу

Варикоз — це досить-таки поширене захворювання, яке зустрічається дуже і дуже часто. Але, на щастя для нас усіх медицина не стоїть на місці. Уже з’явилося досить багато різноманітних методів лікування варикозу. Багато з них змогли себе зарекомендувати з кращого боку і довели свою ефективність.

Lechenie-varikozaУ даній статті ми розповімо про ті методи, які стали найбільш затребуваними. Отже, перший метод називається склеротерапія. Такий вид лікування хороший тим, що є безопераційним. Лікарі зроблять тільки кілька спеціальних ін’єкцій. Їх кількість залежить від стану і занедбаності проблемних вен, але в цілому результати є дуже навіть хорошими і довговічними. Також існує ймовірність того, що ефект виявиться довічним і це безсумнівно важливий плюс. Не можна не згадати і про лазерне лікування варикозу.

Це новітня німецька розробка, яка по праву вважається революційною. По суті лазерне лікування, це аналог хірургічного втручання, але переваг у нього значно більше. По-перше, це звичайно ж косметичний ефект. У вас не залишиться жодних розрізів або інших дефектів на шкірі. По-друге, процедура проходить дуже швидко. Як правило, вона не займає більше години. При цьому термін реабілітації залишається мінімальним. І ще одна важлива перевага, це практично повна безболісність і сто відсоткова ефективність. Звичайно, така операція коштує дорожче, ніж стандартна. Але, всі позитивні сторони лазерного лікування повністю себе виправдовують.