Сучасні наручні годинники: які вони?

Ще зовсім недавно наручний електронний годинник був здатний показувати лише час, однак, за останні роки, завдяки стрімкому розвитку нових технологій, безліч корисних гаджетів щільно увійшли в життя кожної людини.

watch-1І якщо ще кілька років тому людина обходився лише одним годинником, то сьогодні практично кожен житель не уявляє своє життя без таких девайсів як гарнітура, смартфон, планшет, музичний плеєр та інші корисні речі. Всі ці пристосування здатні значно спростити наше життя, додати в нього розмаїтість, але найголовніше — вони дозволяють вирішити практично всі завдання і впоратися з багатьма проблемами.

Тепер, завдяки новим відкриттям, вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, подорожувати або просто піклуватися про своє здоров’я стало набагато легше. Але ж все це безпосередньо позначається на вашому стані, самопочутті та настрої. Допомогти тримати себе в формі дозволять спеціальні прилади у вигляді звичайних наручних годинників. Зовнішній вигляд таких гаджетів оманливий: годинник здатний не тільки показувати час або дату, але й має в своєму арсеналі безліч найкорисніших функцій, які допоможуть кожній людині, що бажає тримати себе в формі, любителю подорожувати.

Якщо ви спортсмен, любите подорожувати або просто гуляти, то вам ніяк не обійтися без модуля GPS. Сучасні рішення дозволили створити новинку — наручний годинник з навігатором для спортсменів. Однак слід розуміти, що даний винахід являє собою не просто зручний годинник з приймачем сигналу GPS, а цілий портативний навігатор, який нічим не поступається стандартним звичним для нас моделям.

Такі прилади зручно кріпляться на руку і мають набір різних функцій, з яких, крім стандартних, слід виділити наступні:

 

— збереження шляхових точок;

— маршрути;

— компас покажчик.

І це ще не межа можливостей. Також всі наручні навігатори можна розділити на навігаційні та спортивні. Живляться вони від вбудованої акумуляторної батареї типу Li-Ion або батарейок АА.

Ще однією новинкою, яка повинна сподобатися всім людям, які займаються легкою атлетикою, є наручний годинник, який є джуе зручним для бігу. Особливість таких пристосувань полягає не тільки в забезпеченні секундоміром та таймером, але і в дуже зручному дизайні і у легкій вазі. Виготовляються вони з матеріалів з невеликою масою, зберігаючи при цьому всю міцність і протиударність. Кожна модель годинників для бігу здатна витримати сильні падіння, удари об асфальт, а також є водонепроникною, завдяки спеціальному покриттю.

Не секрет, що годинники того чи іншого виробника мають різні особливості і різний функціонал (таймер, крокомір, спідометр, секундомір та інше). У зв’язку з цим, у кожної людини, яка хоче придбати подібні гаджети, є можливість підібрати індивідуальний аксесуар.