Сучасні модні спідниці

Проаналізувавши свіжі колекції найбільших модних будинків, стилісти склали список найбільш актуальних, цікавих і ефектних спідниць, які цікаві в 2017 році. Так як зараз багато модельєрів роблять акцент на жіночності, то зовсім не дивно, що жіночий гардероб має містити чималу кількість всіляких моделей спідниць.

15-2Замшеві спідниці

У свіжих колекціях більшості авторитетних модних будинків можна побачити всілякі моделі замшевих спідниць. Адже на сучасні тренди вплив моди 70-х років помітно вже кілька сезонів поспіль. Ну а так як замша була одним з головних модних матеріалів тієї епохи, то цілком зрозуміло, що модельєри активно її зараз використовують. Особливу увагу жінкам варто звернути на замшеві пышные юбки з елементами печворк. Поєднувати такі спідниці можна з лаконічними блузами і водолазками різних кольорів.

Шкіряні спідниці

Цей класичний елемент жіночого гардеробу актуальний, як і раніше. Що примітно, в моді будуть шкіряні спідниці абсолютно різної довжини, в тому числі і міні. Однак жінкам краще звернути увагу на спідниці середньої довжини. Ну а абсолютним хітом осіннього сезону можна назвати шкіряні спідниці з блискавками.

Мереживні спідниці

Хтось може подумати, що такі моделі більше підходять для весняно-літнього сезону, але модельєри пропонують дамам носити мереживні юбки годе цієї осені. Вибирати жінки можуть як спідниці-олівці, так і моделі вільного крою. Всі вони будуть виглядати однаково цікаво і свіжо. Поєднувати такі моделі можна як з класичними човниками, так і високими черевиками на шнурівках. Тобто, з мереживними спідницями можна створити абсолютно протилежні образи. Тому стилісти рекомендують жінкам поповнити такими моделями свій гардероб.

Міді-спідниці

У цьому сезоні модельєри пропонують жінкам звернути увагу на вовняні і замшеві спідниці-міді, які можуть стати основою осіннього образу. Поєднувати їх можна з трикотажними кофтами, жакетами, блузами і бомберами. Тобто, вони цікаво виглядають абсолютно з будь-яким верхнім одягом.

Спідниці-олівці

Більшість дівчат на основі таких спідниць створюють строгі і ділові образи. Однак в цьому сезоні модельєри пропонують жінкам поєднувати їх з жіночними сорочками і мереживними блузами, щоб образ вийшов менш суворим. Саме таке поєднання буде найбільш актуальним цієї осені.