Сучасні методи омолодження обличчя

На сьогоднішній день все більше жінок замість пластичної операції вибирають косметологію, якщо мова йде про обличчя. Завдяки сучасним методикам, які з кожним роком поліпшуються і вдосконалюються, можна значно перетворити свій зовнішній вигляд і уповільнити процеси старіння.

omolozhenie-kozhi (1)Косметолог здатний подарувати жінці нове обличчя, не проводячи радикальних втручань:

• Мезотерапія. Це метод, при якому за допомогою спеціального апарату під шкіру вводять коктейлі з вітамінів. Завдяки їм шкіра зволожується, живиться, в ній запускаються активні процеси регенерації. Також завдяки уколам починає вироблятися власний колаген та еластин. Залежно від завдань підбираються різні вітамінні склади. Їх застосовують при вікових змінах, атрофічних рубцях і акне.
• Біоревіталізація. Ще один ін’єкційний метод, що дозволяє наситити і зволожити шкіру зсередини. Тут в якості основної речовини використовується гіалуронова кислота, яка вколюється тонкими голками. Таку процедуру можна виконувати після 25 років, коли відзначаються мінімальні вікові зміни. За допомогою біоревіталізації усуваються зморшки і сухість шкіри.
• Плазмоліфтінг. При цій процедурі спочатку береться венозна кров, яка після обробляється особливим чином. В результаті всіх маніпуляцій виходить плазма, збагачена тромбоцитами. Це найбезпечніший метод, який не несе ускладнень, так як використовується власна кров. Вона вводиться тонкими голками під шкіру, де починають запускатися активні процеси регенерації.
• Нитковий ліфтинг. Це безопераційне омолодження, при якому під шкіру ставляться тонкі нитки. Вони здатні підняти овал обличчя, опущені куточки губ і очей. Нитки виготовляються з матеріалів, які не викликають відторгнення. За допомогою них запускається вироблення колагену і еластину.
• Контурна пластика. Цей метод дає яскравий результат, який може зберігатися протягом року. Під шкіру вводяться препарати гіалуронової кислоти, які формують нові контури обличчя. За рахунок них можна збільшити і підняти вилиці, зробити губи більш об’ємними, а також прибрати мішки і синці під очима. Філлерами дуже часто заповнюють носогубні складки.
• Ботокс. Його використовують для блокування роботи мімічних м’язів, через які і утворюються зморшки. Коли ці м’язи нерухомі, за рахунок цього починають розгладжуватися зморшки. Ін’єкції ботокса діють протягом 6-12 місяців.