Сучасні кеди як універсальний і практичний елемент вуличної моди

Світ моди неймовірно багатогранний і, при цьому, швидко мінливий.

1444029201_2Речі, які сьогодні знаходяться в тренді, завтра можуть стати зовсім непопулярними. Однак в той же час, є класичні атрибути, які з часом не втрачають своєї актуальності. Мова в даній статті піде про кеди.

Ось уже протягом десятків років ці практичні вироби користуються популярністю. Але найцікавіше, що з кожним роком їм знаходиться актуальне застосування. І потрібно сказати, що в цьому немає нічого дивного. Кеди допоможуть завжди виглядати модно, але що ще важливіше — подарують бажаний рівень зручності.

Люди навчилися поєднувати кеди з різними елементами гардероба. В результаті чого таке взуття перетворилося в модний і практичний елемент вуличної моди, який при використанні здатний подарувати бажаний рівень зручності.

Це питання не втрачає своєї актуальності в 21 столітті. Сьогодні носити їх можна практично з чим завгодно.

Але якщо хочеться виглядати дійсно стильно, можна спробувати поєднувати їх з:

 

  • джинсами — саме таке поєднання даного взуття дозволить завжди бути в тренді. Доповнити стильний образ допоможе грамотно підібрана футболка або майка, а також набір аксесуарів: гарний головний убір, сумка або біжутерія. Не варто забувати, що кеди є відмінним вибором як для літа, так і для холодної пори року;
  • шкіряними штанами — взаємодоповнення цих нарядів буде мати особливо вражаючий ефект;
  • шортами — збалансований варіант, який раціонально доповнити сорочкою, футболкою, легкою кофтою або іншим вбранням, що гармонує з даним видом взуття;
  • спідницями — кращим рішенням стане поєднання простих трикотажних або джинсових моделей з максимально вдало підібраними варіаціями взуття. При цьому, робити вибір потрібно усвідомлено, щоб не виглядати дивно.

У порівнянні з початковим призначенням, сьогодні кеди сприймаються набагато більш універсально. Не дарма в багатьох колекціях дизайнерів різним їх варіаціям відводиться особливе місце. Кеди є сучасним взуттям, яке сміливо можна одягнути на вечірку або на звичайну прогулянку, одночасно підібравши до них відповідне вбрання, і бути впевненою у високому рівні їхньої зручності та практичності.