Сучасні і модні способи фарбування волосся

Сучасні дівчата дуже часто люблять міняти свій образ. Для цього вони оновлюють свій гардероб, худнуть, поправляються, роблять пірсинг, фарбують волосся. Останнє особливо часто застосовується. Вся справа в тому, що пофарбувати волосся, це зовсім не важко, але зовнішній вигляд змінюється кардинально. Однак, далеко не всі способи фарбування волосся є модними і якісними. А це дуже важливо для тих дівчат, які люблять залишатися в тренді і створюють свій стиль. У даній статті ми поговоримо про найпопулярніші способи фарбування волосся, які обов’язково вам допоможуть створити свій неповторний образ.

1516256459741_bulletinОмбре — це можна сказати вже сучасна класика. Далеко не перший сезон, цей спосіб фарбування волосся залишається неймовірно популярним. Секрет затребуваності полягає в тому, що омбре відмінно підходить практично всім дівчатам. До речі, омбре можна застосовувати на будь-якій довжині волосся, і часом саме це є ключовим моментом під час прийняття рішення. За рахунок того, що створюється плавний перехід між темними корінням і світлими кінчиками (або навпаки), волосся візуально набуває додатковий обсяг. Найчастіше дівчата вважають за краще фарбувати волосся в натуральні, природні кольори. Однак, любительки експериментів нерідко вдаються до використання яскравих фарб, наприклад, блакитних, фіолетових, червоних і так далі.

Шатуш — досить сильно відрізняється від омбре, але в той же час також є дуже популярним способом фарбування. Якщо говорити про стандартну версію такого фарбування, то кольори використовуються природні. Окремі локони вибираються в хаотичному порядку, фарбуються і потім змішуються. У підсумку виходить дуже красива комбінація фарбованого і натурального волосся. Дуже часто оточуючі навіть не здогадуються про те, що у дівчини фарбоване волосся.

Балаяж — це ціла низка різних відтінків. Найголовніше в цій техніці фарбування, це створення плавних, легких переходів від одного кольору до іншого. Також, перед тим, як приступити безпосередньо до фарбування, необхідно дуже добре подумати, і підібрати максимально підходящі саме вам кольори.