Створюємо ідеальну посмішку

Про загальний стан здоров’я людини можна судити по її зубах. Чому? Вважається, що найменший збій в роботі тих чи інших органів відразу позначається на стані зубів. Колір, структура — ті параметри, на які можна вплинути, повернути здоровий блиск і рівний тон, усунувши першопричину хвороби або відвідавши стоматолога. Але як бути, якщо вас не влаштовує форма зубів? 

stat_korrekchiya_zubov7Носіння брекетів і художня реставрація — це процеси, що дозволяють скорегувати спадкову кривизну зубів або усунути косметичні дефекти, такі як відколи, тріщини та інше.  Вирівнювання зубів процес не тільки трудомісткий, але і тривалий. І спостерігатися весь цей час бажано у одного фахівця, який досконало вивчив вашу медичну карту.

Художня реставрація — це комплекс заходів, який покликаний поліпшити зовнішній вигляд зубної емалі. Ці дії коригують як вроджені порушення положення зубів, так і ліквідують наслідки життєдіяльності: травми, стирання і витончення емалі, відколи, стійка зміна кольору та інше.

Художня реставрація дозволить:

 

—  скорегувати форму зуба, його довжину, товщину, ширину;

—  виправити положення зуба в загальному ряду, прибрати щілини між зубами;

—  змінити забарвлення зуба, відбілити або зробити його таким, як інші зуби.

Виділяють два види художньої реставрації: пряма і непряма.

У першому випадку операція є одномоментною і використовується при нескладному коригуванні, у другому потрібна спеціальна підготовка, зубний зліпок і виготовлення імплантату в спеціальних зуботехнічних лабораторіях.

Брекети — складна ортодонтическая конструкція, покликана виправити зміщення зубів або зубного ряду. На відміну від художньої реставрації, брекети покликані усунути не тільки косметичний дефект, а й ліквідувати порушення функціональності, виправити прикус, не допустити захворювання зубів і ясен.

Існує безліч різновидів брекетів. Класичні брекети — це скоба, яка кріпитися на окремий зуб за допомогою спеціального складу і дуги, яка скріплює замки між собою. Таким чином виникає необхідний для вирівнювання тиск, який і рухає зуби. Підібрати ту систему, яка найкраще підійде вам, допоможуть фахівці.