Створення вечірнього образу. Частина 2

Але знову ж, не переборщіть. Увага має бути прикута до вашої персони, а не до ваших рук, вух або шиї. Не уподібнюйтеся сороці, яка тягне в своє гніздо все блискуче і сяюче. Ви ж елегантна дама і повинні розуміти, що образ складається не з кричущих речей, а й з півтонів і натяків.
get_img (1)

 

Не забудьте «надіти» на себе аромат парфумів. Для вечора можна вибрати щось з деревними або квітковими нотками. Природний макіяж і цитрусові аромати – це прерогатива світлого часу доби. Увечері ж ви повинні обволікати всіх свооєю неземною чарівністю. Щоб протягом всього заходу бути на висоті, не забудьте про маленьку сумочку-клатч. В неї варто покласти все найнеобхідніше для леді: мобільний телефон, деяку суму грошей, дзеркальце, пудру, рум’яна і помаду. Непогано було б ще обзавестися міні-флакончиком ваших духів, щоб під час заходу оновлювати аромат.

 
Якщо ж ваш урочистий захід – це більше дружня вечірка, то можете трошки пустувати. Надягніть сукню коротшу, не бійтеся гратисяз кольорами. Не соромтеся експериментувати зі своєю зовнішністю. У компанії близьких людей можна бути собою, не побоюючись за наслідки. Подобаються божевільні кольору? Чому б і ні! Червона помада і чорні стрілки? Повний вперед! Спадаючі локони замість звичного «хвостика»? Давно пора! Не бійтеся шукати себе. Головне, щоб поруч були люди, здатні підтримати всі ваші починання.