Створення вечірнього образу. Частина 1

Для більшості дівчат вибрати чергове святкове вбрання стає практично нездійсненною місією. Адже хочеться виглядати одночасно і урочисто, і стильно, і не вульгарно. Щоб знайти коктейльну сукню своєї мрії, часто доводиться провести не один рейд по модних магазинах. А потрібне вбрання все не знаходиться. То колір противний, то фасон застарілий, то ціна захмарна. І нарешті — та сама, єдина, прекрасна сукня потрапляє у ваші руки. Проблем менше не стало. Пора задуматися над вечірнім образом.

 
slgПриродний макіяж доведеться залишити для робочих буднів. На урочистому заході ви повинні сяяти своєю красою, затьмарюючи інших представниць роду людського. Але виглядати як какаду на фоні куріпок теж не варто. Варто згадати про золоту середину. Отже, якщо вам належить пережити дуже урочистий, але офіційний захід, то ваш образ повинен бути підкреслено витончений і трішки суворий. Для його створення підійде сукня в підлогу або брючний костюм з ноткою сексуальності. В макіяжі повинні виконувати соло очі. Ні в якому разі не робіть помилку «а-ля кабаре»: яскравими повинні бути або очі, або губи. В іншому випадку, ваш чудовий макіяж загрожує перетворитися в грим старої прими-балерини.

 
Якщо ви вибрали святкове вбрання нейтрального бежевого або світло-сірого кольору, то образ можна доповнити яскравими аксесуарами. Дизайнерська брошка або незвичайне кольє, масивне кільце або екзотичний браслет, сяючі сережки або елегантна вуаль – вибирати вам.