Створення літнього гардеробу. Частина 2

Варто особливу увагу приділити вибору тканини, щоб вона не викликала дискомфорт. Матеріал повинен бути м’яким на дотик і також радувати свою власницю приємними відчуттями. До них відносять такі тканини: муслін, денім, сатин, габардин і крепдешин. Перевагу у виборі певного типу тканини потрібно здійснювати, спираючись на власний смак і стиль. Наприклад, для офісного стилю найчастіше можна застосувати брючний костюм, зроблений з сатину в поєднанні з блузкою, виготовленою з крепдешину або сукню, зшиту з віскози, яка буде добре гармоніювати із в’язаним кардіганом.

1_1NNbD2q

Сучасні дівчата не можуть обійтися без суконь. Зараз модно носити легкі сарафани, які повинні бути до підлоги і міні-сукні трапецієподібного фасону, також актуальним може стати поєднання сукні та сорочки.

При створенні базового гардеробу велику роль відіграє поєднання одягу. При покупці визначеної речі, слід заздалегідь продумати, чи зможе даний одяг поєднуватися з іншою річчю. Для завершення процесу комплектування слід прикрасити свій вибір одягу всілякими аксесуарами, а саме: застосування красивих головних уборів, різні сонячні окуляри, унікальні хустки та інші прикраси. В даний момент найпоширенішим в моді стало використання елегантної простоти. Наймоднішим і затребуваним є застосування яскравих хусток, які підкреслять образ і зроблять його витонченим і колоритним.

Для того, щоб створити літній гардероб, необхідно продумати план здійснення покупки, яка буде включати в себе індивідуальну добірку одягу і власний смак.