Створення літнього гардеробу. Частина 1

Перед початком теплих днів, більшість модниць починають розуміти, що певна частина їх речей просто не поєднується разом. Для меншої витрати часу на пошуки необхідного одягу, що знаходиться в гардеробі, можна придбати абсолютно нові та гарні речі для створення чудового образу

388923_original

Існують різноманітні способи, які можна використовувати без втручання досвідчених стилістів. Слід враховувати необхідні рекомендації, щоб створити свій літній гардероб за своїм бажанням і для будь-яких життєвих ситуацій.

Спочатку необхідно підібрати необхідні колірні відтінки, які підходять саме певним особистостям. На сьогоднішній час найпопулярнішими кольорами є: блакитні відтінки, абрикосові поєднання, оливковий колір, світло-жовтий колір одягу і пісочний стиль. Також велику перевагу мають класичні стилі та поєднання білого і чорного кольору. На особливу увагу заслуговує така кольорова палітра, як: бірюзові відтінки, червоні кольори і золотистий колір.

Обов’язково слід врахувати всілякі доповнення аксесуарами. У літній сезон стала затребуваною тематика хіпі, а також стиль вільного самовираження 70-их років. Внаслідок цього, присутні орнаменти етнічного образу і тематика рослинного типу. Застосовуються такі моделі одягу, як: кльошеві штани, всілякі східного стилю туніки і сарафани, які мають просторий крій. Наприклад, може стати в нагоді поєднання літньої колекції в якій присутні моделі стилю «діти квітів», що відрізняється тим, що тут переважають натуральні тканини, такі як: шовковий матеріал, бавовна і віскоза.