Стрижки бокс і напівбокс: в чому різниця?

Чим відрізняються стрижки бокс і напівбокс? Чому вони такі популярні? Як вибрати свій ідеальний варіант? Відповіді на ці та багато інших питань — в нашому матеріалі. 

Бокс и полубокс 2Чому стрижки бокс і напівбокс такі популярні?

На це є відразу кілька причин:

 

  • Перша — бокс и полубокс стрижки короткі, а будь-яка коротка стрижка — це дуже зручно і практично, якось по-особливому укладати волосся не потрібно, достатньо не забувати іноді мити голову.
  • Друга — ці стрижки виглядають акуратно і строго. Волосся тримає первісну форму навіть, коли підростає і не стирчить в різні боки.
  • Третя — на додачу до всього, бокс і напівбокс — стрижки незвичайні. Незважаючи на їх популярність, чоловіків зі старомодними класичними зачісками в нашій країні набагато більше.
  • Четверта — це дивно, але на кожній людині бокс і напівбокс виглядають дуже по-різному через структуру волосся, форму голови і обличчя.
  • П’ята — дані зачіски додають привабливості і тому їх вибирає більшість зірок — як спортсменів, так і акторів.

Стрижка бокс і напівбокс: різниця?

Так все-таки, в чому різниця між цими двома схожими стрижками?

Коротко про головне: вони відрізняються одна від одної лише довжиною волосся в тім’яній і потиличній зонах.

Однак іноді через різні варіації ці стрижки практично ідентичні одна одній. Можливо, вам не слід перейматися назвою, а вибирати ту чи іншу форму, спираючись на власний смак і індивідуальність.

Чоловіча стрижка бокс: відмінні риси і кому підходить

Коли майстер робить бокс, волосся на маківці як правило залишає не більше 3 мм, а потилицю і зовсім відкриває максимально. Окантовка проходить трохи вище точки потилиці. Перехід від голеної частини до волосяної — різкий.

Кому йде стрижка бокс: власникам густого прямого волосся, правильної форми голови, без шрамів та інших недоліків, а також людям з круглими, квадратними і трохи овальними обличчями.

Чоловіча стрижка напівбокс: відмінні риси і кому підходить

У напівбоксу пасма на маківці довші, ніж на скронях і потилиці, але перехід більш плавний, ніж у боксу. Через те, що і в обох популярних стрижок довжина волосся зверху може відрізнятися, ці форми схожі між собою. Однак напівбокс, як правило, відрізняють більш м’які і багаторівневі лінії переходу від короткого волосся до довгого. Також окантовка проходить по лінії потилиці або трохи нижче. У будь-якому випадку, вона не настільки висока, як у боксу.

Якщо потрібно приховати високе чоло, майстер може зробити напівбокс з чубчиком. Правда, в класичному виконанні він не передбачений.

Кому йде стрижка напівбокс: знову ж таки, володаря густого прямого волосся. Якщо у вас хвилясте або тонке волосся, але ви хочете так підстригтися, доведеться використовувати стайлінгові засоби. Також стрижка добре виглядає на людях з круглими, квадратними і трохи овальними обличчями.