Стрижка собак в салоні

На даний відрізок часу стрижка собак є головною умовою співіснування людини і, звичайно ж, його вихованця. Виконуючи регулярно стрижку ви забезпечуєте собаці, як красу, так і здоров’я.

kursi-strizhkiБагато салонів пропонують широкий спектр послуг в сфері професійного грумінгу.

Вам можуть досвідчені майстри запропонувати:
• стрижку, а також комплексний догляд за вашими тваринами (чищення вух, купання, стрижка кігтів);
• спа – процедури;
• модельні стрижки різної складності;
• фарбування, креативний грумінг.

Володіють всі собаки різноманітним характером і темпераментом, деякі ставляться спокійно до незнайомих людей, деякі бояться всіх, крім свого господаря. Грумери дуже люблять всіх тварин, вони можуть налагодити з будь-якою собакою контакт, поводячись з нею тільки лагідно і спокійно, щоб не викликати стрес у неї.

Професіоналізм, висока кваліфікація, великий досвід, ось що можна сказати про майстрів салону краси для тварин. Потрібно відзначити, що стрижка собак є не пустощами, це правило нормального тону, а іноді і досить – таки сувора необхідність. Не загартовані природою породисті тварини, а виведені людиною, не можуть обходитися без яких – небудь спеціальних процедур – здоров’я буде псуватися. Навіть охайна собака не може себе утримувати в ідеальному порядку. Господар повинен щодня свого вихованця розчісувати, регулярно мити і стригти. Але, якщо ви запустите собаку, то це може позначитися на її зовнішньому вигляді, так і на її самопочутті. Плюс до всього, дорога собака повинна мати лише доглянутий вигляд, тобто такий, який відповідає породі. Лише якісний регулярний догляд здатний зберегти здоров’я і красу собаки.

Зважитися відвести свою собаку на стрижку з якимись гігієнічними процедурами – це ще півсправи. Потрібно зрозуміти ще, кому ви можете довірити свого вихованця. Отже, давайте поговоримо про те, де можна стригти собаку.

На даний відрізок часу в Україні мода на декоративних собачок досить – таки сильно збільшилася. У зв’язку з цим, є велика кількість салонів для тварин, а також приватних грумерів, які працюють на дому. Салони намагаються створювати комфортні умови для клієнтів, постійно стежать за чистотою. А ось приватні грумери не здатні дозволити собі мати власне приміщення, так що собак стрижуть на кухні.