Стрижка канадка

Традиційно вважається, що мода приходить до нас з Європи. Зі стрижкою канадка вийшло не так. Мода на цей вид короткої стрижки прибула до нас в далекі 70-і роки разом з канадськими хокеїстами, які приїздили в СРСР на матчі з нашою хокейною збірною.

Завдяки своїй універсальності, стильності, а також спортивному образу, вона швидко стала популярною серед спортсменів. Молоді хлопці, бажаючи бути схожим на улюблених спортивних кумирів, швидко перейняли й поширили моду на стрижку канадку.

Як виглядає зачіска канадка?

kanadka (2)

Починаючи приблизно з 2010 року, коли поширювалася мода на «хіпстерський» рух, цей тип стрижки знову став популярним. Стрижка канадка, завдяки своєму акуратному вигляду, легкості виконання і укладання, популярна не тільки у чоловіків, а й підходить для хлопчиків. Сучасні молоді хлопці використовують не тільки класичну стрижку «канадка», а й експериментують з фарбуванням волосся і меліруванням.

Стрижка канадка: технологія виконання

kanadka-texnologiya-vypolneniya

Володарі об’ємного волосся в районі лоба і тімені, зможуть без зусиль зробити заповітну стрижку канадка:

• досвідчений майстер-стиліст досить швидко зробить вам стрижку, використовуючи тільки ножиці, ножиці для філірування і гребінець. Вважається, що зведення на «ні» об’єму волосся на скронях і потилиці здійснюється плавно, без різких переходів. Використовується для стрижки канадка класична техніка виконання, без застосування машинки.

• майстри-початківці перукарського мистецтва зможуть швидко освоїти технологію чоловічої стрижки канадка, навіть використовуючи відео уроки.

Стрижка канадка: відео урок

На просторах інтернету без труднощів можна знайти, як виконувати стрижку канадка. До ваших послуг, як і покрокові фото, так і будь-які відео з технологією виконання чоловічої стрижка канадка.

Приступаючи до вивчення технології виконання чоловічої стрижки канадка по відео, пам’ятайте:

• стрижка підходить чоловікам будь-якого віку, молодим хлопцям і хлопчикам;
• підійде власникам будь-якого типу обличчя, крім квадратного і прямокутного;
• добре виглядає на будь-якому типі волосся, навіть на хвилястому;
• підійде до будь-якого чоловічого стилю і ділового, і спортивного.
• укладання є досить простим, тому що після якісної стрижки воно не потрібне.

Як підстригти під канадку в домашніх умовах?

Техніка виконання стрижки канадка нескладна, навіть для виконання в домашніх умовах. Подивившись, відео стрижки канадка за допомогою машинким, можна буде спробувати зробити таку стрижку, усвідомивши технологію процесу.

Перш, ніж робити стрижку канадка рекомендується:

• ретельно вимити голову;
• висушити волосся;
• безпосередньо перед стрижкою, злегка зволожити волосся.

Стрижка канадка: різновиди

Чоловіча стрижка канадка, популярна, особливо у представників молодого покоління, і в той же час виглядає дуже оригінальною. В різний час її носили і носять відомі представники спорту, кіно і шоу бізнесу, такі як Девід Бекхем, Енріке Іглесіас, Кріштіану Роналду і Джастін Бібер.

З оригінальним варіантом укладання до власників чоловічої стрижки канадка можна віднести і Елвіса Преслі.

канадка-разновидности

Канадка з роками не втратила свої позиції.

У наш час чудово виглядають на представниках сильної статі всі різновиди цієї стрижки:

• класичний варіант стрижки із сильним об’ємом волосся;
• спортивний варіант стрижки — дуже коротка, практична.

Сучасна мода доповнила популярну стрижку канадка. Стали різноманітнішими чубчики, допускається використання асиметрії. На скронях і потилиці модники стали машинкою вистригати візерунки. Мода не стоїть на місці, а канадка завжди в тренді.