Стрижка гранж чоловіча

Стиль гранж — це стиль навмисної гламурної недбалості, який увійшов в останні колекції знаменитих брендів. Цю назва має не тільки стиль одягу, взуття та аксесуарів, а й зачіски. Образ з ретельно укладеним волоссям в перукарні для прихильників цього стилю є неприйнятним. На сьогоднішній день стиль гранж набирає обертів. Його відмінна риса особлива розпатланість і хаотичність зачіски, відмінно доповнює однойменний стиль одягу.

Стрижка гранж фото

Стиль гранж в модному тренді вже пару сезонів. Чоловічі стрижки в стилі гранж — один з напрямків цього стилю. Яскраві і сміливі зачіски покликані підкреслити індивідуальний стиль кожного чоловіка. Завдяки художній недбалості, розпатлані прядки створюють ефектний образ стильного і модного, а може навіть і ексцентричного чоловіка.

muzhskie-pricheski-s-dlinnymi-volosami4-2-1

Чоловіча стрижка гранж технології виконання

Як такої окремої стрижки гранж з певною технікою виконання не існує. Коректніше поставити питання: «Які зачіски в стилі гранж зараз актуальні?». Це скоріше загальний стиль зачісок — зачіски в стилі гранж, де волосся повинне бути недбалими, як би з ранку скуйовдженим і незачесаним. Важливо пам’ятати, ефект зачіски «тільки з ліжка», необхідно створити за допомогою засобів стайлінгу, і вашої художньої фантазії. Необхідно постаратися, щоб ваш художній хаос протримався цілий день і волосся не виглядало відштовхуюче. Адже гранж — це стиль, де рвані джинси і вицвіла майка «алкоголічка» можуть коштувати кругленьку суму.

З будь-якої стрижки можна зробити стрижку в стилі гранж. Цей стиль можна застосувати і на коротке волосся, і на волосся середньої довжини. Наприклад, можна надати стрижці ефект відрослого волосся, зрізавши декілька довільних пасм. Для стрижок в стилі гранж прийнятним є довгий асиметричний чубчик і рвані пасма по всьому волоссю. Довжина волосся може бути від короткого каре до шалено довгого волосся.

Довгі косі чубчики, що нависають на очі і виголені скроні — це теж елементи стилю стрижки «гранж». Головне це нестандартні рішення, які надають образу родзинку і зухвалий вигляд. Іноді дати конкретну назву тієї чи іншої чоловічої стрижці не можуть навіть самі стилісти — модельєри. Модні моделі стрижок без назви в стилі «гранж» відрізняються просто недбалістю в укладанні і розпатланими пасмами. Спільним елементом всіх укладок є відсутність чіткого проділу на волоссі.

мужская-стрижка-Гранж

Серед новинок чоловічих коротких стрижок — сучасні інтерпретації стилю гранж. Зачешіть волосся і зробіть асиметричне начісування, а потім закріпіть лаком. Легкий хаос наведений. Виділити стрижку серед інших можна за допомогою ефекту мокрого волосся. Засоби для такої укладки повинні бути сильними, щоб тримати цей ефект цілий день. На короткому волоссі, досить легко і швидко досягти ефект гранж.

Новим віянням стилю став елітарний «гранж-шик», в якому недбалість можна поєднувати з високо поголеними скронями і колоруванням волосся.

Укладання зачіски в стилі гранж на середній довжині волося відповідає правилам укладання довгого волосся, яке вимагають до себе більшої уваги.

Стрижки в стилі гранж на довге волосся

Укладати волосся модно можна і в домашніх умовах, краще це робити щоранку. Найбільш просто зробити укладку в стилі гранж вранці, зібравши волосся в хвіст і його розтріпати, допускається зібрати волосся в недбалий пучок нижче потилиці.

futbolka

Бунтарські укладки на довге розпущене волосся ідеально підкреслять ідею цього стилю і виділять вашу чоловічу сексуальність.

• При сушінні волосся феном збийте їх біля коріння, як би масажуючи голову. Для більшого ефекту розпатланості досить їх висушити і злегка начесати біля коріння.
• Безлад у волоссі фіксується лаком, прядки укладаються в різних напрямках.
• Доповненням до образу може послужити ваша фантазія, і створюйте художній безлад на своїй голові!

Урок стрижки гранж

Відео уроки стрижки гранж швидше розкажуть про особливості стилю гранж. Ми вже звертали вашу увагу на те, що практично до будь-якої стрижки, яка знаходиться в тренді можна прикласти стиль гранж за допомогою укладання та аксесуарів.

Скуйовджене волосся, куди більш урізноманітнює образ молодої людини, ніж акуратна зачіска. Своєю недбалістю і організованим хаосом гранж займає лідируючі позиції в перукарській моді. До стилю гранж можна віднести всі ексцентричні, авангардні і навіть трешові стрижки.