Стрибки на скакалці: їхня користь

Вибираючи скакалку як домашній «тренажер» багато хто навіть не підозрює, наскільки корисні такі заняття. Користь їхня очевидна. Перш за все, для тих, хто дуже хоче швидко і якісно схуднути. Що значить якісно схуднути, запитаєте ви. Намагаючись скинути кілька зайвих кілограмів, багато нічого не роблять для того, щоб шкіра після схуднення була пружною і красивою, щоб не проявлялися розтяжки і целюліт. Виконуючи тренування на скакалці ви, перш за все, приводите в тонус свої м’язи, особливо в цьому тренуванні задіяні м’язи ніг, сідниць і стегон. М’язи ущільнюються, і ви втрачаєте кілька сантиметрів об’єму.

skakalka_07-300x224Виконуючи стрибки на скакалці, користь їхня поширюється не тільки на фігуру, такі заняття прекрасно тренують серцевий м’яз. Зазвичай стрибки на скакалці порівнюють із заняттями на кардіотренажерах.

Користь таких стрибків так само проявляється і для профілактики варикозного розширення вен. Справа все в тому, що подібні розминки сприяють усуненню та запобіганню застоїв крові в судинах.

Завдяки цим стрибкам ваше тіло стає більш гнучким, формується гарна постава. А також розвивається координація рухів.

Варто зазначити, що такі тренування позитивно впливають на психологічний настрой.

Для того що б в повній мірі відчути ефект від занять на скакалці, слід її правильно підбирати. Як правильно вибрати скакалку? Потрібно чітко знати свій зріст. Існує таблиця, в співвідносяться ваш зріст і довжинв скакалки. Наприклад, для людей із ростом 152 см, підійде скакалка довжиною 210 см. Для росту від 152 см і до 167 см, скакалка повинна бути 250 см. Для зросту до 183 см варто вибрати скакалку не менше 280 см.

Ну а всім хто має 183 см і більше, рекомендована довжина 310 см. Тільки правильно обрана скакалка дозволить займатися з користю і правильно розподілити навантаження.

Стрибайте на здоров’я, насолоджуючись процесом і результатами.