Стоматологія очима сучасних жінок

До стоматологів наші жінки звертаються набагато частіше, ніж до гінекологів, але йти в будівлю, де на кожному поверсі дзижчать бормашини — просто жах! Панічний страх, вироблений з дитинства, і до старості змушує піт текти по спині навіть тоді, коли потрібно пройти звичайний медогляд. Добре, що той біль, який відчували наші бабусі, вже в далекому минулому, так і стоматологічні процедури тепер не на рівні первісного виривання за допомогою линви і плоскогубців, так що давайте ставитися до дантистів і їхньої роботи з повагою.

stomat1Взяти, приміром, процедуру під назвою імплантація. Головне, перебороти свій страх, коли треба відновити посмішку або просто замінити гнилий варіант на абсолютно новий. Та й взагалі, ортопедична стоматологія не тільки реінкарнація відсутнього зуба, але і відновлення пошкодженого, і лікування того, що людина відчуває при дисфункції суглобів і навіть жувальних м’язів.

Між іншим, на сайті www.101stomatolog.com.ua ви можете підібрати стоматологічну клініку, яка задовільнить всі ваші потреби!

Сучасна технологія мікропротезування забезпечує якісне функціональне і естетичне відновлення частин щелепи людини. Інноваційні зубні протези тепер довговічні елементи, причому не просто зручні в процесі пережовування їжі, а й в тому, що ми називаємо голлівудською посмішкою

Терапевтична стоматологія займається карієсом, бореться і з ускладненнями після нього, тим більше, що знеболення якраз направлено для того, щоб пацієнт відчував себе комфортно. Відновлення пошкоджених зубів на 50% так само залежить від уміння лікаря-терапевта.

В принципі, регулярний медогляд не допустить, щоб ваші зуби зруйнувалися настільки сильно, як не допустить і того, щоб щелепи кровоточили. Кровоточивість ясен може викликати втрату зубів, що для сучасної людини дуже неприємно.

Сподіваємося, що стаття виявилася для вас корисною, тож розкажіть про неї друзям і колегам в соціальних мережах.