Стоматологічна клініка Дента-Д подарує здоров’я вашим зубам

Красива посмішка не тільки забезпечує естетичну привабливість людини, але і є показником її фізичного здоров’я. Тому, як вважають фахівці, необхідно постійно слідкувати за станом зубів, періодично відвідуючи лікарів. Допомогти в цьому може стоматологічна клініка Дента-Д.

Типи послуг

Стоматологічна клініка Дента-Д має досить широкий спектр різноманітних послуг, серед яких варто звернути увагу на такі:

 1. Дитячий прийом. Обов’язково до появи постійних зубів необхідно відвідувати лікарів до 3-4 раз в рік. Це допоможе вчасно ліквідовувати проблеми, що виникли, а також перешкоджати їх розвитку.
 2. Лікування зубів. Дана послуга включає в себе масу різноманітних маніпуляцій, направлених на усунення проблем в ротовій порожнині.
 3. Парадонтологія. Ця послуга передбачає лікування тканин, що оточують зуб. Лікарі-парадонтологи займаються терапією таких захворювань, як гінгівіти, парадонтози и парадонтити.
 4. Протезування зубів. Дана процедура полягає в відновленні зубів при частковій або повній їх відсутності.
 5. Ортодонтія. Лікар, що надає таку послугу, займається лікуванням дефектів розвитку зубів і щелепно-лицьового кістяка.
 6. Імплантація зубів. Ця процедура передбачає створення імплантату і його закріплення в кістці на місці втрачених зубів.
 7. Гігієна порожнини рота. В домашніх умовах повністю очистити зуби від нальоту неможливо, тому хоча б один раз на рік необхідно це робити в стоматологічній клініці.
 8. Хірургічна стоматологія. Дана процедура полягає в проведенні оперативного втручання.

Всі вищеперераховані послуги стоматологічна клініка Дента-Д на Виноградарі надає якісно, оперативно і максимально доступно.

Ціна лікування

Стоматологічна клініка Дента-Д в Києві відрізняється досить прийнятними цінами за свої послуги, які повністю відповідають їх якості і надійності. Вартість лікування визначається за допомогою аналізу таких факторів, як:

 • складність роботи;
 • об’єм оперативного втручання;
 • кількість витратних матеріалів тощо.

Приблизну суму лікування пацієнт може дізнатись уже після першого огляду його ротової порожнини. Надалі вартість часом змінюється в зв’язку з необхідністю проведення додаткової роботи.

Варто пам’ятати, що красива і здорова посмішка – це запорука успіху. Тому краще частіше ходити до стоматолога задля профілактики захворювань, ніж рідко відвідувати клініку, але з серйозними проблемами, які вимагають важкого лікування.