Столи: види і призначення

Комфортне життя людини неможливо уявити без столу. Погляд вітчизняного покупця спрямовується на функціональні види, які вписуються в інтер’єр будинку. Але моделей столів, як і функціональних можливостей багато, тому перед покупкою краще вивчити основні питання вдалого вибору.

555900_10202099243313687_7461976_nОбідній стіл

Обідній стіл часто помилково називають кухонним. Це потенційна помилка. Кухонний елемент призначений для готування їжі, в той час, як за обіднім здійснюють виключно сам ритуал прийому їжі.

Розміри, висота, матеріал залежать від вашого бажання, вільного місця, інтер’єру і розміру гаманця. Стіл із червоного дерева виглядає розкішно. Він довговічний і солідний. Але бюджетний варіант з ДСП або тирсоплити може виглядати пристойно і при правильному догляді довго прослужити своїм власникам.

Столи для відпочинку і роботи

Журнальні столики — меблеві атрибути найрізноманітніші за формою (круглі, овальні, квадратні, багатоярусні). Це невеликі, низькі столи, призначені для книг, журналів, або ж чайних церемоній і приємного проведення часу.

Туалетний стіл — атрибут, незамінний для всіх особин жіночої статі. Варто зауважити, що чоловіки теж частенько заглядають в дзеркало столика. В даному виді безліч маленьких шухлядок. Можна легко заховати всі свої прикраси, косметику, техніку для догляду за собою. При цьому стіл завжди буде виглядати акуратним, респектабельним і стильним.

Письмовий стіл представлений в різних стилях і конфігураціях. Вибирайте той, який подобається зовні, вписується в інтер’єр і є функціональним. У минулому столітті, для роботи використовувався стіл — бюро — це величезний, оригінальний стіл з наявністю великої кількості скриньок, полиць та підставок.

Знайти зараз бюро — дуже складно, але на замовлення майстри виконують досить екстраординарні замовлення. В наш час, письмовим столом частіше служить комп’ютерний, він може бути і кутовим, і прямим, яким захочете. Кількість тумбочок і ящиків теж залежить від вашого побажання.

Ексклюзив у вашому домі

Не всі знають, що високий столик на одній ніжці називається герідон. Його використовують в основному невеликі кафе — місця він займає мало, а пряму функцію виконує не гірше інших столів.

Більшість впевнена, що пюпітр використовують тільки, як підставку під ноти. А ось і ні. Його похила поверхня може існувати самостійно, а може бути вбудованою в стіл і служити для ведення записів, підтримки книг.

Різновидів столів — дуже багато. Який найкраще — вибирати вам. Підбирайте стіл за його прямим призначенням, зручностю для вас і не забудьте прикинути, чи впишеться ваш вибір в інтер’єр будинку.