Столи для великих віталень

Сім’ї раніше були великі, так що обідні столи замовляли на 15-20 людей, причому форма такого предмету меблів чомусь була овальною або прямокутною.

39079551_w640_h640_nikodemchairs_sebastian_3Овальна форма хороша для тих, де в роду багато жінок. Люблять вони плавні форми, так і сидіти за таким столом за чашкою чаю набагато зручніше, ніж поглинати обід з 5-6 страв. Для повноцінних свят або домашніх зборів необхідний стіл прямокутний, широкий та масивний.

Але і витончені форми не скидайте з рахунків, ними прикрашаються не тільки вітальні, але і кухні.

Який розмір столу оптимальний для великого залу? Це залежить і від метражу самої кімнати, і від її завантаженості іншими меблями. Великий стол из дерева (нерозкладний варіант) прекрасно виглядає в центрі або біля вікна, якщо вітальня займає більше 30 квадратних метрів. В іншому випадку можна отримати незручність через те, що постійно доведеться бити тіло об гострі кути.

На жаль, овал і коло не поміщаються за собою багато народу, так що доведеться задовольнятися правильним чотирикутником. Якщо вам вдасться замовити стіл понад 2 метри завдовжки, але який складається удвічі-втричі, то вважайте, що сім’ї пощастило. Він не заважатиме вам у вітальні.

Але найкраще замовляти обідню групу, тому що стільці просто зобов’язані поєднуватися з новою покупкою. Можна, звичайно, зшити і чохли, але з ними стільки мороки: пери, прасуй і від шерсті домашніх тварин пилосось щодня. Вже краще дерев’яний або пластиковий варіант, але такий, щоб і спину підтримував, і за висотою був зручний.

Коли будете вибирати, порадьтеся з родичами та друзями. Багато з них вже пройшли етап вибору меблів, тому зможуть чимось вам допомогти та висловити свою думку, яка доможе прийняти остаточне рішення.

Звичайно, економити на столі ми б вам не радили. Адже така річ купляється на багато років, або навіть на десятиліття. І якщо ви раптом випадково виберете не дуже вдалий варіант для вашого інтер’єру, то це буде мучити вас постійно.