Стоковий одяг з Європи

В даний час кожна дівчина і майже кожен чоловік, незалежно від віку і комплекції хоче виглядати красиво, модно і незвично!

Fashion collage. Group of beautiful young women

Замовляти одяг у модельєрів, за індивідуальним замовленням досить дороге задоволення, яке по кишені одиницям. Також дуже дорого купувати одяг у різних магазинах, які реалізують фірмову продукцію від відомих брендів, але є оптимальний спосіб виглядати красиво – це купляти стоковий одяг, який виробляється в Європі.

Слово сток у перекладі з англійської мови означає «запас» або «зберігати на складі», тобто стоковий магазин – це спеціалізований магазин, в якому торгують одягом, який є складським залишком.

Перший стоковий магазин відкрився пару десятиліть тому в Європі, і відразу почав користуватися популярністю серед покупців. В Україні перший такий магазин з’явився в кінці 90-х, саме тоді купувати одяг у фірмових магазинах стало дуже дорого, тому середній клас перейшов за покупкою одягу в стоковий магазин.

Сток оптом львов – це відмінна можливість купувати якісний одяг від досить відомих брендів, за дуже приємною ціною, так як в Європі прийнято, що для кожної нової колекції встановлюється певний строк за який вона повинна продатися, але якщо по закінченні встановленого терміну реалізації продукція залишається незатребуваною, то модна колекція одягу потрапляє на стокові склади і вже звідти з величезною знижкою передається на продаж.

Стоковий одяг з Європи – це не тільки модний і стильний одяг, але і комфортний. В даний час є фірми, які займаються постачанням саме такого одягу з Європи. Ці фірми пропонують одяг в будь-якій кількості.

Головна відмінність стокових магазинів від секонд-хендів полягає в тому, що стоковий одяг має завжди ідеальний зовнішній вигляд, так як він новий, і Ви будете першим власником такого одягу!

До плюсів стокових магазинів, так само можна віднести якість продукції, яка гарантована виробником та знижки на товар.

Дякуємо за увагу!