Стильний і практичний рекламний сувенір: флешка з логотипом

Як підвищити впізнаваність бренду з мінімальними фінансовими витратами? Відповідь проста: за допомогою флешок з нанесеним на них фірмовим логотипом. Переваги такого сувеніру очевидні: він компактний, його можна покласти в кишеню, гаманець або дамську сумочку. Флешка використовується дуже часто, таким чином, одержувач подарунка не забуде про вашу компанію.

twisterclРізновиди флешок з логотипом:

 

  • Вироби із пластику. Недорогі і практичні сувеніри https://www.ldorado.com.ua/suveniry, ідеально підходять для масової роздачі — пластикові носії. Дизайнерське виконання таких виробів може бути різним. Звернувшись у фірму, яка займається виготовленням промо-сувенірів, можна замовити флешки з логотипом від найпростіших і лаконічних до вишуканих. Вироби можуть бути виконані у формі різних предметів або мати просту прямокутну форму. Об’єм пам’яті і колір носія вибирає замовник.
  • Металеві флешки. Вироби з металу обійдуться трохи дорожче в порівнянні з пластиковими, при цьому вони більш міцні, довговічні і стильні. Це недешевий рекламний сувенір, а справжній стильний аксесуар для ділової людини. Нанесена фірмова символіка не погіршує зовнішнього вигляду флешки, а, навпаки, робить її ексклюзивною і унікальною. Металеві носії можуть бути будь-якого кольору, але найбільш популярними є чорний, білий, коричневий, золотистий і сріблястий кольори. Дуже креативно виглядають рожеві вироби — відмінний подарунок для цільової аудиторії, яка складається з молодих дівчат. Зображення зазвичай наноситься методом тиснення, шовкографії або гравіювання.
  • Дерев’яні флеш-карти. Особливість виробів в тому, що вони частково виготовляються з натурального матеріалу — дерева. Це прекрасний стильний подарунок для тих, хто цінує природність у всіх її проявах. Поверхня дерева обробляється спеціальними матеріалами для надання довговічності, тому зовнішній вигляд флеш-накопичувача не погіршиться з часом. Подарунок може бути простим або розкладним, виконаним у вигляді кредитної картки, стильної прикраси, наручних годинників або іншого предмета.
  • USB-накопичувачі з силікону. Ці вироби з’явилися на ринку порівняно недавно, але вже встигли завоювати популярність. Їх головні переваги — яскравість, невисока ціна і необмежені можливості в плані дизайну. У поєднанні з вдало підібраним кольором логотип компанії точно не залишиться непоміченим, а значить, витрати на сувенірну продукцію багаторазово окупляться.