Стильні вуса — частина чоловічого іміджу

Вуса — це рослинність під нижньою губою в чоловіків, яка є вторинним показником їх статевої приналежності. Саме тому починаючи з давніх часів вуса були предметом чоловічої гордості.

У різні періоди історії входили в моду різні типи вусів. Крім того, в деяких культурах, види вусів у чоловіків визначали їх соціальний статус. Не дивлячись на труднощі похідного життя не розлучалися з вусами стародавні чоловіки. Причому у більшості з них були виголені підборіддя і голови, але розлучитися з вусами для них було немислимо.

Удосконалення приладдя для гоління і збільшення темпу життя, змусили більшість чоловіків відмовитися від цього атрибута. Що може бути простіше — поголився і ніяких проблем. Догляд же за вусами вимагає часу і терпіння. Саме тому чоловіки з доглянутими і красивими вусами виділяються із загальної маси голених чоловіків.

Як підібрати відповідний тип вусів?

Правильно підібрані вуса — прикраса для чоловіків. А ось підібрати собі ідеальну форму можна тільки експериментуючи. У більшості чоловіків вуса ростуть досить швидко і можна спробувати носити різні види і форми вусів. Їх існує сила-силенна і нижче ми розглянемо основні з них.

Які чоловічі вуса зараз в моді?

Види вусів і їх назви:

• Вуса морж — густі вуса по всій ширині рота, звисають до верхньої губи, іноді бічні частини охоплюють рот повністю.

morzh
• Пірамідальні — так називають кілька видів вусів, які вузькі під носом і розширюються до нижньої частини обличчя, тому нагадують піраміду.

piramida
• Олівець — дуже тонкі вуса, яким можна надати різну форму, залежно від бажання.

karandash
• Підкова або повні вуса, однакові по всій довжині. Досягають по довжині лінії щелепи. Аналогічні їм вуса Фу Манчу, тільки в цьому випадку виголюють куточки рота, і довжина їх може досягати максимуму, на який вони можуть відрости.

podkova
• Шеврон — густі та широкі вуса, що повторюють контур верхньої губи.

shevron
• Англійські вуса — довгі і вузькі вуса з поголеними ділянками над кутами рота.

english
• Далі — тонкі вуса, різко загнуті до верху.

dali
• «Хендлбар» — або велосипедне кермо. Бувають як короткими, так і довгими. Потрібна форма — закручені до верху кінчики зазвичай досягається за допомогою воску.

handlebar
• Імператорські вуса — зростаючі в верх і на щоках широкі густі вуса.

imperatorskie
• Зубна щітка — широка густа смужка в центрі верхньої губи.

zub_sch

Як ми бачимо існує величезна кількість різних типів і видів вусів і кожен хто не полінується їх відростити, може підібрати собі ідеальну форму.