Стильні стрижки бороди і вусів

Різноманітність чоловічих стрижок, в тому числі бороди і вусів завжди була не тільки даниною моді, але і відображенням загальних уявлень про привабливість. Також в деякі періоди історії, такий атрибут, як борода і вуса були своєрідною візитною карткою, що дозволяла визначити соціальний статус власника рослинності на обличчі. Тому прикладами можуть бути бороди священиків, іудеїв, мусульман та інші.

У наш час загальної глобалізації і стирання кордонів між народами і країнами, види стрижок бороди і вусів зазнали значних змін. Сучасний чоловік намагається не тільки бути успішним, але і виглядати таким. Крім іншого, красива і модна стрижка бороди, це ще і спосіб підкреслити свою індивідуальність, а іноді і приховати недоліки.

Види стрижок

Величезний вибір різних стилів дає можливість підібрати бороду і вуса практично до будь-якого типу обличчя. Іноді, особливо сміливі власники бороди не обмежуються «класичними» стрижками бороди і вусів, а дають волю фантазії.

Найбільш сприятливим матеріалом для фантазії і прояву своєї індивідуальності є повна борода. При відрощуванні такої бороди, необхідно не проводити корекцію її форми, поки вона не відросте. Після закінчення 2-3-х тижнів у вас з’явиться достатньо матеріалу для створення модної стрижки бороди.
Саме після відрощування повної бороди ви зможете визначити, які ділянки на обличчі у вас заростають швидше і густіше.

Основні види стрижок бороди і вусів:

souvorov-1-300x134
• Суворовська борода — коли бакенбарди з’єднуються з вусами безпосередньо під вилицями;

balbo-1-300x133

• Бальбо — носиться як з вусами, так і без оних, нагадує формою перевернуту букву «Т»;

yakor-300x133

• Якір — подовжений варіант Бальбо;

Chin-captain-300x133

• Шкіперська борода — основна її відмінність відсутність вусів і рослинності на щоках. Буває в короткому і довгому варіанті;

kozlinaya-300x133
• Цапина борідка — надзвичайно популярна молодіжна борідка. Рослинність присутня тільки під нижньою губою у вигляді вузької смужки;

Duck-tail-300x133

• Качиний хвіст — дуже схожа на повну бороду, однак має більш загострений кінець і більш коротку рослинність на щоках;

hollywood-300x133
• Голлівудська борода — вуса і рослинність уздовж краю нижньої щелепи, основна ознака такої бороди;

canadca-300x133

• Канадка або кругла борода — рослинність на підборідді з’єднується з вусами тонкою лінією;

Van_Dyke-300x133

• «Ван Дейк» — передбачає довгі вуса з піднятими кінчиками і широку смугу на підборідді;

French-300x133

• Французька виделка — рослинність на щоках і вуса, кінчик бороди роздвоєний.

Крім описаних основних фігурних стрижок бороди, існує безліч дизайнерських стрижок для рослинності на обличчі.

Тенденції в чоловічій моді на 2017 рік

Як стверджують фахівці — трендом в 2017 році буде коротка чоловіча стрижка з бородою а-ля «триденна щетина» і коротка борода з подовженням, по типу Якір. Для любителів родзинки, підійдуть бакенбарди, які вже який рік залишаються в тренді. Вуса в будь-якій формі також будуть затребувані «модниками».

Як підібрати модну стрижку для бороди?

Перш за все, при виборі стрижки волосся і бороди, потрібно орієнтуватися на тип обличчя. Правильно підібрана форма зможе підкреслити переваги і приховати недоліки.

• Для трикутного обличчя прекрасно підійде довга або класична борода, вона допоможе врівноважити вузьку нижню частину. Зробити ідеальним трикутне обличчя зможуть бакенбарди або борода у вигляді підкови.
• Круглолицим чоловікам прекрасно підійде борода у вигляді трапеції, при виборі вусів, краще зупиниться на вусах з опущеними краями.
• Квадратне обличчя прикрасить коротка суцільна борода.
• Овальна форма обличчя дає можливість власникам не зупинятися на якомусь одному виді, а експериментувати, адже у вас є для цього всі дані, щоб привнести своє слово в чоловічу моду.

Як ми бачимо, підбір стилю та форми бороди і вусів вимагає крім бажання, ще й деяких знань. Якщо стрижка бороди проводиться вдома, то не зайвим буде отримати поради близьких і друзів, щоб визначити найбільш вдалу форму. Якщо ж ви вирішите звернутися до фахівця, то досвідчений майстер завжди зможе підібрати найбільш оптимальний варіант з урахуванням ваших особливостей.