Стилі одягу: вічна класика

Існує припущення, що класичний стиль одягу прийшов з Англії. Але чи так це насправді? Адже англійська класика більш сувора і не терпить винятків. Класика в перекладі означає ідеально, саме те що необхідно наслідувати. Зараз з’являється величезна кількість стилів і течій в одязі, деякі навпаки виходять з моди. Всі ці зміни обійшли стороною класику, вона є і буде зразком витонченості та елегантності. При цьому класика здатна поєднати в собі строгість і жіночність.

32390819Зазвичай такий стиль підходить для освічених і ділових людей, які не показують свою зарозумілість. Характером даного стилю служить елегантність, яка вміло полягає в простоті одягу. Важливо використовувати натуральні тканини і хороше якісне взуття. Що стосується аксесуарів, то класика зводить їх використання до мінімуму. Цілком достатньо хорошої сумки і красивих елегантних сережок або брошки.

Людина, яка вибрала для себе класичний стиль, повинна дотримуватися його постійно. Класика не дозволяє поєднання кількох стилів. Якщо людина ходить на ділові зустрічі в шикарному костюмі, то прогулюватися по вулиці в треніках вона не має право. Якщо дотримуватися цього нескладного правила, то через деякий час цей стиль стане певною візитною карткою. Класичний стиль — це необов’язково костюм або чорно-білі тони, для класики характерними є якісні матеріали і строгість ліній.

Що стосується деталей, то тут просто, в одязі повинні бути присутніми прямі лінії. Якщо дівчина володарка гарної фігури, то жакети і блузи можуть бути приталеними. Сукні повинні бути і з мінімальною кількістю складок, бісеру тощо. Довжина спідниці не повинна бути вище коліна, все, що нижче коліна підходить для даного стилю. Ідеальним варіантом може стати спідниця-олівець.

Колірна гама досить стримана, необхідно використовувати благородні кольори. Присутність яскравих принтів рівносильна повній відсутності смаку. Допускається наявність візерунків, але при цьому вони повинні бути стриманими і непомітними.

Здавалося б, класичний стиль нудний і створений спеціально для офісних працівників. Це судження є невірним. Який ще стиль як не класичний може розкрити жіночність та сексуальність дівчини? Ні що так не прикрашає справжню жінку як класична сукня.