Стільчики для годування: що це і як вибрати?

Стільчик для годування стає прекрасним помічником для дитини і для мами. Зазвичай батьки поспішають купити стільчик для годування якомога раніше, радіючи появі нового члена сім’ї. Насправді це пристосування знадобиться тоді, коли малюк зможе сидіти сам. А ось своє призначення цей предмет меблів перестає виконувати, як тільки дитина відмовляється користуватися наданими зручностями або ж «переростає» стільчик.

6681550-01Чим корисні такі дитячі меблі? Основне призначення стільчика для годування — це зручність здійснення процесу прийому їжі. Також варто згадати про такі моменти:

 

  • Безпека. Дитина добре зафіксована, відчуває себе, при цьому дуже комфортно. Старшим не треба постійно боятися на хвилину відвернутися від дитини або вийти в іншу кімнату.
  • Акуратність і чистота. Родичі, які раптово приїхали в гості більше не зможуть визначити по сміттю на підлозі, що ваша дитина їла на обід.
  • Можливість частіше бути разом. Сімейні трапези роблять сім’ю міцнішою, адже тепер ваш малюк зможе приймати їжу разом з мамою і татом.
  • Витрачений з користю час. Тепер мама зможе зробити більше справ на кухні, а дитина ніколи не буде нудьгувати. Малюк буде із задоволенням розглядати книжки або гратися невеликими іграшками на парті стільчика-трансформера.
  • Спокійний сон. Для більшості малюків принцип «поїв-поспав» довгий час залишається золотим. Для таких малюків можна придбати детский стульчик для кормления, який перетворюється в колиску.
  • Розваги. Існують стільчики, які перетворюються на гойдалку.

Які бувають стільчики для годування?

Якщо простежити за такою темою на форумах, як стільчики для годування відгуки, то можна сміливо сказати, спираючись на досвід сотень батьків, що ідеальний варіант ви зможете знайти тоді, коли будете підбирати меблі конкретно для свого малюка з урахуванням всіх особливостей і ваших побажань.

Навісні стільчики, що кріпляться до столу, підходять для маленьких дітей з малою вагою. Таке пристосування коштує недорого, та ще й спокійно поміщається в дорожній сумці.

Стільчик-бустер схожий на навісний стільчик, але кріпиться він не до столу, а на батьківському стільці. Цей варіант дозволить дитині мати свою стільницю з пластика або тканини.

Високий стільчик. Підходить дітям віком до 3-х років. Ця модель дуже зручна, має безліч варіацій і підбирається індивідуально.

Стільчик-трансформер. Такий «трансформер» є найбільш функціональним, поєднуючи в собі парту і гойдалку. Також батьки можуть не турбуватися про те, що їм доведеться купити стільчик для годування знову, як тільки малюк підросте.

На що звернути увагу, якщо ви вирішили купити стільчик для годування?

Звертайте увагу на те, щоб стільчик для годування був стійким, мав ремені безпеки, кріплення, стільницю, матерчате або клейончасте сидіння. Чудово, якщо спинка і підніжка будуть регулюватися.