Стиль еклектика: поєднувати непоєднуване

Це, напевно, один з найбільш простих і складних одночасно стилів в світі моди. Поєднувати непоєднуване, змішувати різні стилі, принти, фактури швидше доля людей творчих, впевнених в собі, які володіють відмінним смаком, тому що одна «необережна» деталь здатна «ікону стилю» перетворити в «зразок несмаку».

45572877Еклектика почала набирати обертів ще в 70-х роках — саме тоді стали з’являтися сміливі красуні, готові кинути виклик законодавцям моди. Вони не боялися поєднувати непоєднуване, створюючи неповторні луки і демонструючи їх на очах у здивованої і поневоленої модними правилами публіки.

Але це тільки здається, що у цього модного стилю як такий стиль відсутній. Однією з важливих складових еклектики є комбінаторність. Це означає, що речі повинні підходити і поєднуватися один з одним за одним або кількома ознаками (колір, малюнок, фактура, геометрія і т. д.).

Основні правила:

• Забудьте про класичне поєднання чорного і білого. Вибирайте речі яскравих кольорів і звертайте увагу на незвичайні принти. Важливіше підбирати кольори речей за своїм кольоротипом (ті кольори, які йдуть саме вам). Весь образ може бути стриманим і простим, а губи і взуття — яскравого кричущого кольору.

• Не бійтеся змішувати різні фактури. Наприклад, підберіть речі одного кольору, але різних фактур. Разом вони будуть виглядати просто чудово.

• Експериментуйте, але робіть це правильно і зі смаком. Не бійтеся поєднувати ніжні сукні з кедами, кросівками або грубими чобітьми.

• Родзинкою еклектичного образу може стати один яскравий, але дуже важливий акцент: взуття, сумочка або капелюшок незвичайного яскравого кольору або незвичайної форми.

Змішання різних стилів — творчий і цікавий процес. Слідуйте за модою, порушуйте її правила, створюйте свої луки і будьте неповторною!