Стиль Бохо: просто і жіночно

Якщо ви хоча б трохи знайомі з даним стилем, то обов’язково помітили, що в ньому є можливість поєднувати ті речі, які в принципі не поєднуються. Однак, носіння речей, які ледь з’єднуються між собою, не є головним завданням представленого стилю. Бохо, в першу чергу, призначений як стиль тільки для людей творчої натури, які абсолютно не звертають увагу на сучасну моду, але, не дивлячись на цей факт, завжди красиво одягаються.

163

 

Трохи історії

 
Дана назва стилю походить від такого слова, як «богема». Таку назву, в колишні часи, носила інтелігенція творчості. Сам термін з’явився в 19 столітті у Франції. Артистів вулиці, художників, поетів та інших людей творчості, які мали непостійний заробіток, нарікали богемою, так як купити хороші речі у них просто не було грошей.

 
Головні елементи представленого стилю

 
Жінки, яким дуже подобається свобода, без будь-яких обмежень, завжди віддають перевагу стилю Бохо. Вся суть подібного спрямування є в тому, щоб шукати себе і показати всім неявний протест проти всіх існуючих нав’язаних правил мінливою моди.

 

Основні відмінності даного стилю:

 

  • Багато шарів.
  • Тканини суто натурального походження.
  • Кольори природного характеру.
  • Візерунки етнічного та авангардного типу.
  • Багато прикрас та різних аксесуарів.
  • Бахрома.

Сукні, які виконані в стилі Бохо, мають хорошу довжину і високу талію. Також відрізняються спідницями у який багато шарів і оборками з мережива. Зверху, як правило розташовуються бретелі, але тонкі, які зав’язуються в районі плечей. Рукава частіше зустрічаються в 3/4, з кльошем вище ліктя.

Сукні з льону в представленому стилі є найкращою варіацією саме для тих, хто тільки почав практикувати богемний стиль. Її можна одягнути, коли на вулиці дуже жарко. До неї в якості взуття, вибираються сандалі. Якщо ж на вулиці досить холодно, то добре виглядають чоботи ковбойського типу і джемпер оверсайз.

Якщо розглядати взуття в стилі Бохо, то слід відзначити те, що каблуки великі геть відсутні. Також немає елементів, які викликають неприємні відчуття в районі носка. Сандалії беруться тільки на рівній підошві, а чоботи на підборах низького типу. У деяких випадках допустимі відхилення в бік невисокої танкетки.

Дуже багато уваги слід приділяти самим різним аксесуарам.