Ставлення жінок до старості

Більшість жінок вважають старість приниженням. Вони прагнуть помолодіти, застосовують омолоджуючі процедури, використовують креми проти зморшок, займаються спортом, відпочивають у санаторіях, вживають препарати, що сприяють омолодженню, дотримуються дієти і роблять пластичні операції.

33317052554fАле є й інші жінки. Одна жінка сказала таку фразу: «Я дозволила собі старіти». Можливо в цьому є свій резон, адже кажуть, що в осені життя і навіть у її зими є свої принади. У той же час хтось втомлюється від перманентної боротьби зі старістю.

Існують жінки, які пишаються старістю. Дійсно, ймовірно жінкам, які в молодості були красиві, старіти важче. Але чи гірше їм в порівнянні зі старіючими дамами, які завжди були обділені красою? Важко сказати. У кожної з жінок свої переживання, своє сприйняття і своє ставлення як до краси, так і до старості.

І нехай кожна відноситься до старості так, як зручно їй самій. Колишні красуні не шкодують колишніх старіючих красунь. Але може старіючим красуням теж є за що пожаліти старіючих не красунь?

У житті все треба робити з любов’ю в першу чергу до себе. Старіти теж можна по різному – деякі і в 20 років вже відчувають, що старіють, а деякі в 70 років виглядають так, що їм у слід обертаються і головне люблять себе! Прожити життя треба цікаво і з гордістю! Старість це в першу чергу мудрість і досвід, а не зморшки і артрит.

Старість — це хвороба, шкідлива програма, яка в певний момент часу запускає механізм самознищення організму. Людина в зрілому віці набравшись досвіду, знань, яка старанно трудилася, що б досягти поставленої цілі, усвідомлює, що залишилося мало часу та сил.

Старість приходить з бажанням стати розсудливим, приміряти на себе відповідний за віком образ.

Будьте здорові і красиві в будь-якому віці!