Статеве виховання дитини. Частина 1

Ні школа, ні тим більше друковані видання не можуть дати дітям знання в області сексу. Це роль батьків, хоча для багатьох вона складна і невдячна, тому що соромно про таке розповідати.

photo_165271Дорослі не вміють говорити з дітьми про секс. Найчастіше вони уникають відповіді, перемикаючи дитячу увагу на інші теми. А якщо вже і починають говорити, то розповідають дітям казки, або пояснюють професійною мовою, спотворюючи факти, помиляючись, оскільки самі не володіють потрібною інформацією.

Звичайно, кожен з нас знає, що таке секс, займався ним і має свою думку на цю тему. Проте між особистим ставленням і вмінням правильно пояснити дитині є дуже велика різниця. Насамперед, якщо ви не знаєте, навіщо займаються сексом, і крім продовження роду нічого іншого в голову не приходить, вивчіть матеріали наукових досліджень. Корисними будуть будь-які підручники, освітні книги, і навіть більшість фахових статей, доступних в інтернеті. Не варто говорити дитині, щоб вона розібралася сама. Адже якщо дитина якимось чином потрапить на матеріали для дорослих, не маючи належного погляду на це питання, у неї може сформуватися хибне уявлення про взаємини чоловіка і жінки, яке в подальшому буде їй серйозно заважати і може навіть зашкодити.

Навіщо потрібен секс?

Сучасні діти вже запитують не тільки про появу нового життя, їм цікаво також, для чого був створений секс і яке його значення. Якщо ви хочете, щоб через кілька десятків років ваші дорослі діти мали хороші інтимні стосунки, необхідно діяти прямо зараз.