Способи збільшення грудей: який вибрати?

Багатьох дівчат щось не влаштовує у своїй зовнішності, але одні продовжують з цим жити, а інші вирішують змінити ситуацію. Краса для всіх різна, і смаки у всіх різні. Але якщо вас щось категорично не влаштовує у вашій зовнішності — є реальна причина все змінити, стимул до дії. Якщо, наприклад, вас перестали влаштовувати ваші груди, то ви можете вдатися до послуг пластичних хірургів. Багато з них є справжніми майстрами своєї справи і тим самим додають впевненості в собі багатьом дівчатам, які до них звернулися.

720-7Для збільшення грудей є кілька показань. По-перше, якщо вам не подобається об’єм вашого бюста — це завжди можна змінити за допомогою увеличивающей маммопластики. Можна також підкоригувати форму ваших грудей, зробити їх більш пружними. Вроджена чи набута асиметрія молочних залоз теж забирається за допомогою пластичної операції. Часто після вагітності і пологів жіночі груди втрачають свою форму. Повернути красу своїх грудей ви цілком зможете.

Більшість сучасних лікарів гарантують вам результат ще до проведення операції. Методики всі досконалі і унікальні. До того ж, збільшення грудей — досить безпечна операція, після якої відновлення проходить в найкоротші терміни. Рубців на тілі практично не залишається, або вони є малопомітними. Є кілька різновидів хірургічних втручань.

Груди можна прооперувати субмаммарним способом. Це означає, що розріз буде у вас під грудьми, в нижній складочці. Далі є ще параареолярний варіант. В цьому випадку розріз будуть робити навколо соска, в нижній його частині. Пахвовий варіант оперативного втручання передбачає розріз в місці пахвової западини. І останній варіант — це операція через пупок. Який спосіб вибрати — вирішувати вам. Лікар, який буде оперувати, може порадити вам найбільш підходящий спосіб, виходячи з вашої ситуації і стану грудей, як і при мастопексии груди. У кожного з цих способів, природно, є свої «плюси» і «мінуси». Та й ціни на них різні. Тому, враховувати треба не тільки стан ваших грудей, а й інші чинники.

Але, так чи інакше, техніка операцій по збільшенню грудей практично одна і та ж, незалежно від того, в якому місці буде робитися розріз. У місці розрізу створюється «кишеня», в яку і вводиться імплант. Перший час рубці можуть бути видні, але потім вони стануть менш помітними.