Способи отримання знижок

Знижки чомусь багатьма жінками сприймаються як образа, що дивно, адже вони наближають речі до собівартості і дозволяють купити не одну річ, а багато самих різних і при цьому якісних. Давайте розглянемо всі можливості отримання знижок?

Без названия (15)Способи отримання знижок

Перша і найбільш зручна для багатьох можливість отримання знижок — програма лояльності. Вона зручна і комфортна тим, що можна вибрати найбільш відповідний за напрямом магазин, робити покупки там, мати картку знижок, брати участь в накопичувальній системі та акціях. Мінуси подібної системи полягають у тому, що магазин не завжди може мати тільки один вектор стильового рішення і досить таки часто в ньому відбувається певний ребрендинг, для тих хто дотримується одного стилю роками — це проблема. Інша сторона, магазин може мати тільки один стильовий напрям, а може бути бажання і чогось абсолютно нового. Ці фактори штовхають на те, що ви можете не потрапити в програму лояльності жодного магазину більше одного-двох разів, відповідно накопичити велику знижку не вийде.

Вас також може зацікавити сайт http://vskidku.com.ua/chernigov — зі списком всіх актуальних знижок!

І ось саме тут на допомогу приходять сайти, які повідомляють про найрізноманітніших знижки, і у звичайних магазинах та інтернет-магазинах.

Щось у цьому ж дусі надають «купонні» сайти. Однак знижку на такому сайті не дають просто так, а продають. Іноді навіть за ціною знижки. Звичайно ж можна знайти не одноразові пропозиції, але це не так часто трапляється, хоч і варто іноді стежити за оновленнями.

Не менш вдалим можна назвати і варіант підписки на розсилку інтернет-магазину, але на той, чиї умови оплати і доставки вам дійсно підходять. Часто такі магазини пропонують знижку на першу покупку, і потім навіть якщо ви ще не купили — постійно надсилають повідомлення з приводу акцій. Таким чином одяг стає дійсно дешевшим ніж у звичайних магазинах.

Тут варто повернутися назад до звичайних магазинів. Можна отримувати в них знижку просто потрапляючи на акцію, для цього можна не мати картки постійного покупця.

Не потрібн боятися речей зі знижкою, але тільки за умови, що річ небракована. Це досить легко перевірити, просто оглянувши товар. Але при цьому, товари у відділі розпродажів якогось великого магазину все одно будуть коштувати на 30% дорожче своїх аналогів з інтернету.

Є і менш просунутий варіант, але часто ефективний — флаєри. Так, багато жінок чомусь воліють їх не брати, однак якщо питання не в санітарних нормах, то варто брати будь-який пропонований флаєр і уважно читати, що саме вам пропонують ще до того, як ви відправите папірець в урну. Так вже виходить, що магазини дуже часто скошують ціни в рази, але вимагають пред’явити флаєр, або просто наймають хлопців в день акції і відправляють їх на роздачу інформ-листівок, тому на всі ці моменти варто звертати увагу.

Завдяки таким способам можна стати щасливими володарями знижок і купувати тільки те, що дійсно хочеться.