Способи боротьби з зайвими сантиметрами

Целюліт – це проблема, яка знайома дівчатам і жінкам різної статури та віку. Частіше за все він з’являється на сідницях та у вигляді вушок на стегнах. Хоча на перший погляд целюліт і не заважає життю, але багато хто його соромиться, а це призводить до зниження самооцінки. Шукаєте методи боротьби з “апельсиновою коркою”? EVA BLOG підготувала підбірку найдієвіших та доступних способів. 

Обгортання в домашніх умовах

unnamed (54)Серед послуг, які пропонуються косметологами та масажистами також є і обгортання для схуднення ніг. Але не думайте, що зробити їх можна тільки в салоні – цей метод доступний і в домашніх умовах. Але для початку рекомендуємо ознайомитися із запобіжними заходами: 

  • півтори години до початку процедури та півтори години після процедури треба відмовитись від споживання їжі;
  • під час обгортання треба пити якомога більше води (краще за все мінеральної); 
  • перед проведенням процедури необхідно очистити шкіру за допомогою скрабу та/або сухої щітки. 

Ці прості, але важливі дії допоможуть вам краще і швидше досягти результату. 

Гарячі обгортання 

За допомогою гарячого обгортання можно дуже ефективно боротися з “апельсиновою коркою”. Серед найпопулярніших варіантів комбінації сіль+мед, кориця+імбир+перець та інші. Але для такої процедури є застереження – не проводиться після гоління та усіх видів епіляції. Також заборонено робити в період вагітності та лактації. 

Холодні обгортання

Не менш популярний спосіб. Добре справляється з жировим та набряковим целюлітом. Ось кілька дієвих та доступних варіантів холодного обгортання – ментолове, оцтове, глиняне. Такі суміші можна як купити, так і приготувати вдома власноруч. 

Після проведення процедури, як гарячої, так і холодної треба дуже ретельно змити нанесений засіб, а після цього скористатися антицелюлітним чи зволожуючим кремом. 

Інші способи боротьби

Дієвим способом для зменшення “апельсинових корок” також можна вважати масаж. Він може бути як апаратним, так і ручним, з використанням бамбукових паличок. Також в косметологічних кабінетах пропонують такі послуги, як озонотерапія, карбокситерапія, мікротоки, мезотерапія. 

Важливо пам’ятати, що целюліт – це не вирок. Варто прикласти зусиль, вибрати дієвий саме у вашій ситуації метод та дотримуватись рекомендацій. Також не забувайте пити багато води та харчуватися правильно.