Спортивна дієта для схуднення

Кожній людині на добу необхідно споживати їжу, яка містить не більше 50 мікроелементів. Завдяки спортивній дієті для схуднення цього можна досягти, але необхідно сильно урізноманітити свій раціон. Якщо брати в загальному, то спортивна дієта грунтується на більшості концепцій інших дієт, але в спортивній є кілька пунктів, яких необхідно дотримуватися. По-перше, це споживання більше ніж 3 — х літрів води на добу. По-друге, необхідно збільшити споживання вуглеводів і протеїнів, а так само підвищення загальної харчової цінності.

Без названияАле потрібно пам’ятати. Якщо ви будете виконувати всі ці пункти, а фізичних навантажень у вас не буде, то ваша вага навпаки зростатиме. Спортивна дієта для схуднення розрахована для спортсменів і людей, які ведуть спортивний спосіб життя.

Правильне харчування при виконанні якихось фізичних навантажень дуже важливе. Більшість інструкторів з фітнесу та спортивних дисциплін радять не починати вправи на голодний шлунок. Приблизно за дві години до початку тренувань необхідно перекусити, так як під час тренування організму потрібна велика кількість енергії.

При використанні спортивної дієти для схуднення необхідно підібрати собі раціон під такі вимоги: денний раціон повинен складатися з 60% вуглеводів, 30% жирів, 10% білків. А так само необхідно в більшій мірі харчуватися тваринною і рослинною їжею.

Під час тренувань потрібно споживати багато води, так як втрата водної складової при тренуванні дуже велика, особливо якщо це тренування інтенсивне.

Після тренування споживання їжі протипоказане, почати її приймати можна тільки після 30-45 хвилин після закінчення тренування. І потрібно споживати щось нежирне і бажано молочного походження. Так само необхідно наситити організм водною складовою, це може бути вода, вода негазована мінеральна, дуже добре підійде трав’яний чай. Але вода повинна бути нехолодною, найкраще підійде вода кімнатної температури.

Якщо людина не спортсмен, але планує скласти свій раціон зі спортивної дієтою для схуднення, то можна порадити виконання спортивних вправ. Найбільше підійдуть такі, як ходьба або біг. Ходьба — це найпростіший вид навантажень, який зажадає від вас всього лише прибрати в сторону свою лінь, встати з крісла і вийти на вулицю. При ходьбі необхідно йти швидкими кроками приблизно від 45 хвилин до 1 години. Ідеальною швидкістю для швидкого схуднення при ходьбі вважається 8 км \ год. Але це повинно вже залежати від людини, від його готовності переносити такі навантаження.