Список канцтоварів для школяра

Кожен раз, збираючи дитину в школу, слід придбати дитячу канцелярію. У цьому сенсі складніше всього збирати школярів, які відвідують початкові класи. З цієї причини необхідно скласти список. Він допоможе нічого не випустити з уваги. Адже відсутність потрібного предмета в певний момент — це стрес для дитини. А ось такі сильні переживання в дитячому віці негативно позначаться на її успіхах в навчанні та здобутті освіти.

kanctovary_dlya_shkolyНа кожен день

По-перше, слід придбати необхідну кількість зошитів як в клітку, так і в косу лінійку. В принципі, десяти зошитів на 12 і 18 аркушів буде достатньо. Також слід не забути про те, що улюбленим предметом багатьох школярів є урок малювання. З цієї причини слід подбати про наявність красивого альбому, фарб і олівців. Слід придбати як акварель, так і гуаш. Одного набору кольорових олівців може бути недостатньо. Краще брати два. Також діти часто втрачають прості олівці. З цієї причини рекомендується придбати не менше десяти штук. Це саме можна сказати і про необхідні ручки. За бажанням можна також придбати фломастери і маркери. Для того, що б підтримувати олівці в потрібному стані, слід обзавестися точилою і гумкою. Не забудьте про пензлик. Набір з трьох або шести пензликів різного розміру — ідеальний варіант. На уроках математики може знадобитися лінійка. Беріть дві. Не забудьте про пенал, а також папку для зошитів.

На урок рукоділля

Є окремий список канцелярських товарів, який необхідно придбати для уроків рукоділля. Кольоровий картон (дві штуки), ножиці, клей, дощечка для ліплення і пластилін — це все знадобиться раз в тиждень. Скласти всі ці предмети можна у спеціальну папку для рукоділля. Що б дитина не забруднила одяг, слід подбати про те, що б в її скриньці завжди були нарукавники і фартух для творчості

Інше

Для того, що б підтримувати стан зошитів і підручників, необхідно мати спеціальні обкладинки. Також для занять можуть знадобитися такі предмети, як підставки для олівців і підручників. Вони зможуть створити більш комфортні умови для навчання.