Спільні покупки з дитиною

Дуже багато матусь не наважуються брати із собою малюка в магазин, пам’ятаючи попередній невдалий досвід з істериками і криками. Це добре, якщо малюка є з ким залишити. А якщо немає? Потрібно зробити так, щоб спільний похід в магазин був у радість.

pokup3Перш за все,потрібно визначитися, що вам потрібно купити, в якому магазині, і, обов’язково, складіть список покупок.

Оптимальний час для походу за товарами — через годину після сну. Дитина вже прокинулася, відпочила, сповнена сил та енергії. Однак не варто зловживати терпінням малюка, швидко скупилися — і додому.

Якщо шопінг обіцяє бути довгим необхідно взяти із собою питну води і щось перекусити, наприклад несолодке печиво. В кишені про запас тримайте вологі серветки. Не завадить захопити з дому і улюблену іграшку. Продумайте і в що вдягнути дитину. У літню пору в магазинах працюють кондиціонери, так що захопіть із собою кофтинку.

Якщо ви відправляєтеся за покупками в супермаркет, вибирайте візок, до речі, на нього можна посадити вашого маленького помічника. Коли малюк йде з вами поруч, не випускайте його долоньки зі своєї, загубитися можна за одну секунду. Стежити слід і за тим, що дитина бере в руки, інакше доведеться заплатити за зіпсований товар.

Не виключено, що побачивши багато цукерок або іграшок, дитина почне випрошувати собі подарунок і вам доведеться щось їй купити. Ось до цього моменту варто підготуватися заздалегідь. При складанні списку 1-2 пункти додайте на прохання дитини. Причому це можуть бути як продукти харчування, наприклад фрукти або улюблений сік, або ж корисні товари, наприклад, канцелярія. При цьому поясніть, що з собою берете рівно стільки грошей, скільки необхідно для оплати товарів зі списку. Таким чином, на незаплановане «хочу» у вас буде аргументована відмова. По можливості, влаштуйте спеціальний шопінг для малюка, виділіть суму, на яку він зможе купити бажані іграшки. Так буде по-чесному. Дитина ходила з мамою за її покупками, тепер настала черга скупитися по дитячому списку.

Якщо все-таки вмовляння не подіяли, і маленький шантажист влаштував показові виступи, спокійно виведіть його із магазину, і, відійшовши в сторону, дайте випустити пар. А після цього, як ніби нічого не сталося, потрібно повернутися в магазин і завершити розпочате. Раз покупки у вас спільні, то і нести їх додому потрібно разом. Ваша дитина з радістю допоможе вам.