Спати чи гратися?

Не всі дівчатка уявляють себе юними принцесами і мріють мати кімнату, яка найбільше нагадує іграшковий будиночок Барбі. Та й рожевий колір може швидко втомити юну леді. Так що перш, ніж облаштовувати кімнату для доньки, краще попередньо уточнити її побажання. Може бути, їй більше до смаку припаде гарненький будиночок-ліжко для дівчинки.

93380700bef45a31ced5c60beb38521aПереваги будиночка-ліжка

Всі в дитинстві будували курені, хатинки, лісові будиночки з подушок, стільців і ковдр. У таких будиночках обговорювалися найпотаємніші секрети, ховалися найзаповітніші скарби. І все це було весело і цікаво, поки нестійка конструкція не падала на голови юних змовників.

Подарувати таку ж нехитру розвагу сучасним діткам покликані сучасні міцні і надійні ліжка-горища.

До переваг таких будиночків відносяться:

 

  • Різноманітність моделей, яка допоможе підібрати конструкцію для кожної дитини.
  • Поєднання ліжка та ігрового майданчика, що дає можливість заощадити місце у зазвичай невеликих кімнатах. Та й ціна комплекту буде набагато привабливішою, ніж придбання двох різних предметів обстановки.
  • Можливість розміщення в одному ліжку декількох дітей. Це особливо зручно, якщо в гостях часто залишається дитина.

Для дітей додатковою перевагою стане наявність гірок або гойдалок, спортивних снарядів. А дорослим більше сподобається продумана система безпеки.

Забезпечення безпеки дитини

При покупці ігрового будинку з ліжечком необхідно звернути увагу на безпеку конструкції для дітей:

 

  • виготовлення з натурального дерева, що робить їх абсолютно екологічними;
  • міцність конструкції;
  • дотримання ширини сходинок і кута нахилу сходів;
  • наявність додаткових бортів на другому поверсі конструкції;
  • відсутність таких що стирчать або видимих кріпильних елементів і заглушок.

Комплектація ігрових будиночків-ліжок

Найчастіше ліжко розташовується на першому поверсі, а ігрова зона знаходиться на другому поверсі. Для зручності таке спально-розважальне місце обладнується вбудованими шафами або тумбами для зберігання всіх необхідних речей і аксесуарів. А великий ящик допоможе прибрати зайву постільну білизну і подушки.

Є можливість укомплектувати будиночок двома ліжками, тільки треба пам’ятати, що на другому поверсі дитині може бути некомфортно спати через духоту.

Дах, який відкривається допоможе усунути цю проблему, до того ж цей варіант дасть можливість якісно навести порядок або поміняти постільну білизну.

Більшість віконець і віконниць володіють можливістю відкривання.

Ігрову зону можна доповнити гіркою або спортивними снарядами.

Затишний і функціональний ігровий будиночок стане найкращим місцем для розваги дітей, незалежно від їх статі і віку. Залишилося тільки вибрати відповідну модель і розмір.