«Сountry-style» в одязі. Частина 1

Досить поширеним у сучасному світі стилем в одязі є ковбойський стиль або стиль кантрі. Саме за гармонійне поєднання самобутності й оригінальності, за природну простоту і практичність цей стиль цінується багатьма представницями прекрасної половини людства.

 

250Завдяки натуральності тканин і максимальній зручності фасонів ви зможете відволіктися від нав’язаної розкоші, яка стала звичною для сучасного суспільства. Крім того, створити подібний образ зможе будь-яка дівчина, навіть та, чий бюджет невеликий. Адже завдяки парі-трійці практичних джинсів і фланелевих сорочок ви вже зможете створити неповторний образ.

 

Про виникнення кантрі стилю

 

Люди, які втекли від правосуддя, шукачі скарбів, подорожуючі романтики, які колись вирішили підкорити ще невідомі в ті часи простори Америки, саме завдяки таким людям стиль отримав право на існування.

 

Освоювати нові землі — заняття не з легких. Як правило, це важка фізична праця, зведення селищ і ферм, вирощування худоби, полювання. Крім того, люди постійно перебували в напрузі і небезпеці. Змії, регулярні катаклізми і непривітність індіанців – усе це напружувало людей, і саме тому вони потребували зручного і практичного одягу.

 

Жінки ходили в просторому одязі, що не сковував рухів. Але, разом з тим, таке вбрання ховало всі жіночі принади від допитливих поглядів чоловіків. Вони носили сукні та сарафани з максимальною довжиною, сорочки, кофти, які закривали тіло аж до самої шиї. Тільки завдяки наявності на такому вбранні декоративних елементів — рюшів, вишивок і воланів вбрання ставало більш-менш витонченим.

 

Представниці слабкої половини носили панчохи з щільного матеріалу, туфлі або чоботи з натуральної шкіри, із шнурками на низькій підошві, або ж відкриті сандалі з наявністю ремінців.

 

Особливою популярністю користувалися солом’яні капелюхи, які прикрашалися за допомогою всіляких стрічок, які обов’язково повинні були підходити відтінку наряду. У більшості випадків, прикраси переймали у індіанців.