Сорок другий тиждень вагітності: відчуття та ознаки

Сорок другий тиждень вагітності повинен стурбувати не на жарт і саму вагітну і медперсонал. Оскільки запланована дата вже давно пройшла, майбутня мама все більше турбується життям і здоров’ям своєї дитини, це і не дивно адже ризик розвитку ускладнень стає все більш високий. І на сорок другому тижні вагітності цей ризик з кожним днем збільшується ще більше.

q42На даний момент у кожної майбутньої матусі може з’явитися побоювання, що довгоочікувана дитина може загинути, особливо якщо це пізня вагітність. Насправді сорок другий тиждень вагітності перевищує норму і становить більшу загрозу для життя малюка. Крім цього у народженого на цьому тижні малюка можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям, і їй, як і недоношеній дитині доведеться боротися за своє життя. Тому так важливо, щоб медпрацівники вчасно надали необхідну медичну допомогу. Адже на сорок другому тижні вагітності йде справжня боротьба за життя ще ненародженої дитини. Майбутня матуся повинна постійно перебувати під контролем медперсоналу і прислухатися до їхніх рекомендацій, ні в якому разі не народжувати вдома.

Сили матусі практично на межі, їй все складніше стає ходити, досить велике навантаження на спину також приносить масу дискомфорту і навіть хворобливі відчуття. Також матусю мучить дуже сильне почуття втоми, слабкості та виснаженості.

Сорок другий тиждень вагітності є прямим показанням до оперативного втручання і кесарів розтин практично неминучий. Але сама операція і післяопераційний стан це не надто велика плата за життя і здоров’я маляти.