Солодощі для шкіри — медова косметика. Частина 1

Косметичні корпорації все більше і більше усвідомлюють, наскільки цінний мед в продуктах для догляду за шкірою. В результаті щедро фінансованих проектів з’являються все нові продукти з медом, які доглядають за шкірою ніг, роблять волосся шовковистим, колір обличчя рівним, шкіру гладкою, а губи м’якими. Мед використовується в якості добавок для ванн, в кремах і шампунях, а також засобах для видалення волосся.

214-350x350Що робить нектар з шкірою?

Мед — засіб універсальний. Його властивості були відомі ще єгиптянам і римлянам, які називали його «небесною медициною». За даними досліджень, мед має антисептичні властивості. Крім того, високий вміст цукру в меді допомагає зменшити зморшки. Він популярний в догляді за шкірою, і в програмпх анти-старіння. Його фітохімічні речовини — поліфеноли — виступають в якості вільних радикалів і тим самим захищають шкіру від старіння.

Згідно з результатами досліджень, застосування меду поліпшує утворення колагену, стимулюючи формування клітин сполучної тканини. Бджоли дарують не тільки мед, а й маточне молочко, пилок, бджолиний віск і прополіс, які також використовуються в косметиці. Використовуйте продукти, які містять продукти життєдіяльності бджіл, а також натуральний мед і довга молодість Вам гарантована.